Olen kiinnostunut TSS scandinavian järjestämästä matkasta syksyllä Dubai ja Abu Dhabiin 8vrk matkalle. Onko kelälän kokemuksia. Hinta on 445€ plus 200€ riippuen matkan ajankohdasta. Hotellit vaikuttavat hienoilta samoin ohjelma. Lentoyhtiötä eivät vielä tienneet eikä lentoaikataulua, mikä tuntui oudolta.
Onkohan turvallinen matkanjärjestäjä.
Onko ketään samalle matkalle lähdössä.? Kokemuksia olisi kiva kuulla.
Matka Dubai ja Abu Dhabi
4
414
Vastaukset
- pellepeloton71
Enpä ole moisesta matkanjärjestäjästä kuullut, itseäni hieman epäilyttää lukiessani, ettei lennoista ja lentoyhtiöistä ollut vielä tietoa. Dubai on loistava kohde, tulet taatusti viihtymään, lue tästä lisää sen annista http://blog.lomakohde.org/search/label/dubai. Toivottavasti muuten maksoit matkasi luottokortilla, silloin voit olla turvallisin mielin eli saat rahasi takaisin, jos jokin menee pieleen, lue aiheesta lisää täältä: http://luottokorttivertailu.com/miksi-luottokortti/
- sN0996
Olen varannut ja myös tuttavani ovat lähdössä. Tss Travelista löytyy paljon huonoa, mutta myös huonoa sanottavaa. Asenne matkalle lähdössä ratkaisee paljon, pakkomyyntiä voi olla luvassa paikoissa - mikä kuuluu reissuum kuvaan, sillä tekevät paljon yhteistyötä paikallisten yrittäjien kanssa - siksi myös halvat hinnat..
- tyhmyyseiolesiunaus
Tässäkin ollaan taas tyhmää höynäyttämässä ja tyhmyyshän on loputonta. Eikö mitenkään voi kirjoittaa kookkleen esim. tss matkat taloustiedot tai kuningaskuluttaja tss matkat-onko vaikeeta?
- Riskitön65
Matkatoimistorekisteristä ei löydy ko. matkatoimistoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061