Olen kiinnostunut TSS scandinavian järjestämästä matkasta syksyllä Dubai ja Abu Dhabiin 8vrk matkalle. Onko kelälän kokemuksia. Hinta on 445€ plus 200€ riippuen matkan ajankohdasta. Hotellit vaikuttavat hienoilta samoin ohjelma. Lentoyhtiötä eivät vielä tienneet eikä lentoaikataulua, mikä tuntui oudolta.
Onkohan turvallinen matkanjärjestäjä.
Onko ketään samalle matkalle lähdössä.? Kokemuksia olisi kiva kuulla.
Matka Dubai ja Abu Dhabi
4
415
Vastaukset
- pellepeloton71
Enpä ole moisesta matkanjärjestäjästä kuullut, itseäni hieman epäilyttää lukiessani, ettei lennoista ja lentoyhtiöistä ollut vielä tietoa. Dubai on loistava kohde, tulet taatusti viihtymään, lue tästä lisää sen annista http://blog.lomakohde.org/search/label/dubai. Toivottavasti muuten maksoit matkasi luottokortilla, silloin voit olla turvallisin mielin eli saat rahasi takaisin, jos jokin menee pieleen, lue aiheesta lisää täältä: http://luottokorttivertailu.com/miksi-luottokortti/
- sN0996
Olen varannut ja myös tuttavani ovat lähdössä. Tss Travelista löytyy paljon huonoa, mutta myös huonoa sanottavaa. Asenne matkalle lähdössä ratkaisee paljon, pakkomyyntiä voi olla luvassa paikoissa - mikä kuuluu reissuum kuvaan, sillä tekevät paljon yhteistyötä paikallisten yrittäjien kanssa - siksi myös halvat hinnat..
- tyhmyyseiolesiunaus
Tässäkin ollaan taas tyhmää höynäyttämässä ja tyhmyyshän on loputonta. Eikö mitenkään voi kirjoittaa kookkleen esim. tss matkat taloustiedot tai kuningaskuluttaja tss matkat-onko vaikeeta?
- Riskitön65
Matkatoimistorekisteristä ei löydy ko. matkatoimistoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1746686Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1053146Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1041865Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am621649- 181524
"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?361354Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111310- 621210
Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m151203Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N751143