Hei Te kaikki voitte voittaa matkan Pattayalle !

Monella äkkilähtö sivulla on myös kilpailuja... Ei muuta kuin kirjoittelemaan lappuja !
Onnea kaikille osallistujille.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Öö öö

Äänestä
  • Monet on katkeria... pitää antaa toivoa.
    Lotto ja Veikkaus on myös hyvä ja monasti RAY;n pelit.

    ONNEA PELIIN !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tapsapallomerest kirjoitti:

Monella äkkilähtö sivulla on myös kilpailuja... Ei muuta kuin kirjoittelemaan lappuja !
Onnea kaikille osallistujille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu