Eli siinäpä kysymys jo tulikin;)
Yläselkä kramppasi alkuviikosta, kun pelastin kauniin neitokaisen meren kuohuista Valkohiedan edustalta;) Syvästä tajuttomuuden tilastaan johtuen jouduin antamaan hänelle pikaista ensiapua. Yskäistyään keuhkoistaan litran vettä ja muutaman sintin, hän livahti otteestani ja katosi jäljettömiin. Sydämeeni jäi valtava kaipuu, joten sekin 'lihas' kaipaisi, no edes yhden sanan tietyltä suunnalta.
Älä katoa nyt, kun yli vuoden ajan olen suhun yrittänyt saada kontaktia. Oikeaa ystävyyttäkin on olemassa, kaikki eivät petä.
J.k. Tsekkaa se sähköposti!:)
Ammattitaitoinen urheiluhieroja Kokkolasta?
24
263
Vastaukset 24
- urheiluhieronta-medirex
Tällainen löytyi jos tässä ylipäätään hierojaa etsitään:
http://medirex.fi/hieronta/urheiluhieronta- YrittänyttäEiLaiteta
Ei etsitä vaan hierottavaa. Toi heppu on käynyt lämpimänä siitä asti kun Toljanteri antoi turkoosille pikkupimulle lähdöt naiskatraastaan, huomasi näköjään tilaisuutensa koittaneen ja käy nyt täysillä päälle.
- mustasilmä
YrittänyttäEiLaiteta kirjoitti:
Ei etsitä vaan hierottavaa. Toi heppu on käynyt lämpimänä siitä asti kun Toljanteri antoi turkoosille pikkupimulle lähdöt naiskatraastaan, huomasi näköjään tilaisuutensa koittaneen ja käy nyt täysillä päälle.
Törmää vielä tomppeli jonkun jätkän nyrkkiin.
mustasilmä kirjoitti:
Törmää vielä tomppeli jonkun jätkän nyrkkiin.
Luuletteko todella että kukaan ei saa olla eri mieltä kuin pimunne? Heti ollaa sotajalalla, kaikki ei vaan tykkää siitä millainen hän on. Kestävää se.
- se-on-kuin-kissa
YrittänyttäEiLaiteta kirjoitti:
Ei etsitä vaan hierottavaa. Toi heppu on käynyt lämpimänä siitä asti kun Toljanteri antoi turkoosille pikkupimulle lähdöt naiskatraastaan, huomasi näköjään tilaisuutensa koittaneen ja käy nyt täysillä päälle.
Tiapahtaa aina tassuilleen tai joku on ottamassa kädet ojossa vastaan kuten nyt.
- vaikuttaa-siltä-että
Taisi krampata jokin muukin paikka?
- Täältä_tuetaan
10 pistettä ja papukaijamerkki jos puhut sen näpsäkän pikkupimun takaisin ihmisten ilmoille. Sua rakastetaan pikkupimu.
Ystäviä oltiin, se rikkoutuu tytön käytöksen takia, voi helvata teidän kanssa! Ei Aikuinen nainen lepertele ukolle joka häiritsee, eikä muutenkaan lässytä jokaiselle miehelle! Sellainen käytös tuo ongelmia tulevaisuudessa.Näin se vain on, vaikka ette sitä myönnä, kun näette vain nätin naaman, niin tyttö saa olla tyhmäkin.
Täällä odotellaan...;)
- Kpapu
Perholainen työmies hieroo paikan kun paikan ilmaseks
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 51863
Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan63643- 54619
Iäkäs Jämsäläinen mies kuoli poliisiautoon matkalla Jyväskylän putkaan
Iäkäs vanhus humalassa niin huonossa kunnossa, ettei pystynyt huolehtimaan itsestään niin ainoa apu sillä hetkellä oli43552Olen luovuttanut
Välimme menivät niin pahasti solmuun, ettei niitä voi enää korjata. On aika jatkaa elämässä eteenpäin. Toivon sulle kaik29507Ernest Lawson täräytti erikoisen heiton TTK-lehdistötilaisuudessa: " Onko tässä tarkoituksena...?"
Ernest Lawson esitteli uudet TTK-tähtioppilaat ja opettajat torstaina 6.8. lehdistölle. Tulevalla kaudella on yksi hausk4492En välitä sinusta yhtään
Olet pelkkä itsestään liikoja luuleva ämmä. Kierrän sinut kaukaa nyt ja aina. Olit mulle pelkkä lelu vaan.27437- 33415
- 66409
- 32405
