ISO Mökki ja Palju 1 h Hki alkaen 290 euroa

Savantum

Vuokralle tarjotaan hyvin varusteltu 12-henkilön mökki Pyhtäällä, vain noin tunnin ajomatkan päässä Helsingistä. Struka Villa on viehättävä puolitoistakerroksinen hirsihuvila. Isossa olohuoneessa on takka, nojatuolit, mukava sohva ja kaunis näkymä joelle. Huvilassa on kolme makuuhuonetta alakerrassa ja makuualkovi saunan yläpuolella. Tilavalla parvella on biljardipöytä ja 6 sänkyä. Majoitusta kaikkiaan 12 henkilölle.

Talo on lämmin ja se sopii lomailuun ympäri vuoden. Ilmalämpöpumpun avulla voidaan lämmitys säättä halutuun lämpötilaan talvella ja kesällä.

Keittiö on hyvin varusteltu ja sieltä löytyy kaikki mitä tarvitset isommankin ryhmän tarjoiluun; runsaasti astioita, vedenkeitin, leivänpaahdin ja iso astianpesukone.

Pihalla on kaasugrillillä varustettu huvimaja, joka sopii noin 10 henkilölle myös viileinä syysiltoina. Pihalla on erikseen vuokrattavissa myös kylpypalju. Palju on puulämmitteinen ja sitä voi käyttää ympäri vuoden. Yhden yön vuokra paljulle on 90 euroa ja viikonlopun vuokra on 140 euroa.

Joen rannassa on laituri ja uimaportaat. Vesi virtaa joessa hiljalleen, joten joki soveltuu hyvin myös uimiseen. Soutuvene sisältyy vuokraan, moottorivene erikseen vuokrattavissa.

Arkivuorokaudet alkaen 290 euroa. Rapujuhliin tarjouksena 23-24.9 hintaan 350 euroa. Muuten viikonloppuisin ja pyhäpäivinä voimassa sesonkihinnoittelu.

Lisätietoa ja kuvia mökistämme osoitteessa http://www.kotteria.com/strukan_vuokramokki.html

Tiedustelut ja yhteydenotot
Savantum Oy
asiakaspalvelu (at) kotteria.com
0400534269/Minna

0

179

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut

        Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/
        Ikävä
        195
        1496
      2. Miettimisen aihetta.

        Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.
        Ikävä
        123
        1258
      3. Mitkä on 3 viimeistä sanaa

        sun ja kaivattusi viesteilyssä? Ensin sun, sitten kaivatun?
        Ikävä
        50
        988
      4. Kai sä näät

        Ku sua katson et olen aika rakastunut. Rakkaus ei vain ole aina niin yksinkertaista
        Ikävä
        70
        940
      5. Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle

        Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva
        Ikävä
        52
        853
      6. Just nyt mä

        En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman
        Ikävä
        53
        840
      7. Hakeudu hoitoon.

        En oo kiinnostunut susta.
        Ikävä
        56
        832
      8. Mikä on ollut

        Epämiellyttävin hetki sinun ja kaivattusi romanssissa?
        Ikävä
        102
        814
      9. Piristä mua ystävä

        Hyvä💫...
        Ikävä
        82
        810
      10. Kuinka hyvin tunnet mut?

        Kerro musta mies jotain.
        Ikävä
        32
        745
      Aihe