uimarannalla...

meitsi

Oli todella aurinkoinen elokuun ilta. Olin läheisellä uimarannalla yksin. Menin uimaan. Näin kuinka kaunis ruskea tukkainen tyttö tuli rannalle bikinit päällään. Hän katsoi minuun. Hän asettui muka ottamaan aurinkoa vakkei se enää edes paistanut. Nousin vedestä pois otin pyyhkeeni ja kuivasin itseäni.

Tyttö kysyi nimeäni ja vastasin että Juulia. Hänen nimensä oli Hanna. Asetin pyhkeeni Hannan viereen. Siinä me makasimme molemmat vierekkäin muka ottaen aurinkoa. Olimme aivan hiljaa... Laitoin käteni Hannan tissin päälle. Hanna hätkähti aluksi mutta hymyili sitten. Mä puristelin Hannan rintoja molemmilla käsin.. Hanna nousi istumaan ja otin häneltä bikinien yläosan pois. Hänen nännin päänsä olivat aivan kovana. Me suutelimme kiihkeästi.

Hanna hyväili käsillään vartaloani. Hänen kätensä tuntuivat hyvältä ihollani. Hän otti minun bikinien yläosan pois. Mä kaadoin Hannan hellästi makaamaan maahan. Menin hajareisin hänen päälle. Suutelin häntä kiihkeästi. Siirryin alaspäin.. Nuolin Hannan kaulaa pitkin vedoin. Hannan hengitys tiheni. siirryin hänen tisseillee. Nuolen hänen kiinteitä rintojaan vuorotellen.. Näykin hänen nännejään hellästi.

Siirryin yhä alemmas. Nuolin hänen vatsaansa sieltä täältä.. viimein suuni kohtasi Hannan bikinien alaosan rajan.. Otin alaosan pois. Hanna levitti jalkojaan kiimaisena. Minä nuolin hänen reisiään pitkin vedoin. Pyörittelin kieltäni hänen reidellään. Kieleni meni koko ajan lähemmäksi ja lähemmäksi Hannan pillua. Hanna yritti tulla koko ajan lähemmäs minua, mutta en koskenut hänen pilluunsa. Hanna oli jo aivan märkänä. Mutta minä vain nuolin hänen pillun ympäristöä tosi kiihoittavasti. Hanna toi käsiään kohti pilluansa ja yritti laittaa sormensa sisäänsä. Minä estin sen. Laitoin hänen kädet pois ja sanoin nauti sinä vaan. Hannan hengitys oli todella kiivasta.

Viimein koskin kielen päälläni Hannan pillua ensin varoen. Hanna värähti kieleni kosketuksesta. Nuolin Hannan pillua pitkin vedoin. Hannan hengitys oli todella kiivasta. Käteni menivät Hannan isoilla rinnoille. Puristelin rintoja tois kiivaasti. Kieli oli klitan päällä. Otin klitan suuhuni ja imen sitä. Pyörittelin kieltäni Hannan klitan ympärillä. Hanna sanoi älä vaan lopeta. Leikin hänen klittansa kanssa. Imin sitä. Kieleni pyöri sen ympärillä. Sitten laitoin kielen niin syvällä Hannan sisään kun se vaan meni. Hanna työntyi lähemmäs minua. Laitoi jalkansa olkapäilleni. Minä pyööritin kieltä hänen sisällään todella kiivaasti! Kieleni pyöri ja heilui Hannan sisällä. Tunsin Hannan jäykistyvän. Hän sai orgasmin.

Siirryin takaisin hänen klitalleen. Aloitin uudelleen´leikin sen kanssa.. Imin sitä todella kiivaasti. Toinen käteni tuli Hannan pillulle. Laitoin yhden sormen Hannan sisään ja aloin runkata häntä. Toinen käteni puristeli yhä Hannan rintoja. Imin hänen klittaansa kiivaasti. Laitoin toisen sormen Hannan sisään.. Runkkasin häntä sormillani aluksi hitaasti. Kovennin tahtiani koko ajan. Tunsin kuinka Hanna jäykistyi taas ja sai toisen orgasmin. Imin vielä hänen klittaansa ja tein muutaman työnnön sormillani. Ja sitten meni hänen viereensä makaamaan. Suutelin häntä. Hanna sanoi kiitos..

3

7309

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • se ...

      Iso musta dildo oli

    • toi

      niin selvää ole , naistenkaan kesken?Menen rannalle..ja se KLITTA.. että"kyrsii"!!!PS.mene katsomaan,dnovellit,miten tarinoita kerrotaan,löytyy muuten joka makuun!

    • Josie86

      Joo, tykkäsin. Ehkä olis voinu kertoa vähän tarkemmin tossa alussa mut guudguud.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      81
      4472
    2. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      116
      4142
    3. BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön

      Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että
      Maailman menoa
      169
      3201
    4. Surullista

      Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa
      Ikävä
      58
      2567
    5. Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava

      Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main
      Maailman menoa
      25
      2517
    6. 165
      2440
    7. Muuttunut käytös

      Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?
      Ikävä
      68
      2439
    8. Persujen mukaan rasismi on huumoria

      Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀
      Maailman menoa
      31
      2375
    9. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      58
      2360
    10. Väkeä oli liikkeellä

      Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik
      Ähtäri
      43
      2122
    Aihe