SVEDUFOX tulee.

Pääsee hieroon kaluaan naisten reittä vasten.
6<50
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Boltilla on pieni pili; tieto ylitti uutiskynnyksen tänään.

Äänestä

Nytkö vasta pääset,voi raukkaa olen hieronut jo vuosikymmeniä

Äänestä

Se on patsaattaa foksi musiikkissa heilumalla

Äänestä

Yök, taitaako kuitenkaan saavuttaa suosiota muiden kuin äijien keskuudessa.

Äänestä
  • Kun olin disko-ikäinen, tuo oli diskoissa aika suosittua, mutta diskoissakin siveämminkin jotkut vetivät ja eräät tyytyivät vain katselemaan tai pkoamaan suosikkiartistiaan.

    Äänestä

Tätä o tanssittu kauan ja on viejästä kiinni kuinka haluaa vemputtaa, ei siis mitään uutta
Tanssinopet haistanut vaan uuden rahasammon,,ja nuijat maksaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jipiiiili kirjoitti:

Pääsee hieroon kaluaan naisten reittä vasten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu