Hurghadaan

luutim1

Jos jollain on kokemusta matkatoimisto Deturista ja Regina Style Resort hotellista kertokaahan esim.
Hotellin tasosta aamiaisesta palvelusta.Onkos ne
itikat todellakin sellainen riesa kuin annetaan
ymmärtää??.Mihin retkille kannattaa mennä ja mitä
ostaa tuliaisiksi.

1

657

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kaneli

      Ei ollut meillä ainakaan valittamista kyseisestä matkatoimistosta. Kaikki pelasi yhtä hyvin kuin muillakin matkatoimistoilla. Regina Stylen aamiainen oli monipuolinen ja söimme aamiaisella kaikkea, jota oli tarjolla. Vatsatautia emme saaneet. Aamiaisella mies paistoi munakkaita, joihin täytteet sai itse valita. Pullat ja leivonnaiset olivat herkullisia, siis paljon parempia kuin Suomessa. Leivonnaiset olivat vieläpä uunituoreita.
      Osa hotellihuoneista oli vähän rähjäisiä, mutta siistejä kuitenkin. Siivoojapojat vaihtoivat lakanatkin joka päivä.
      Respasta sai pyyhekortin, jolla sai rannalta pyyhkeen. Hotellin asiakkaista surin osa oli venäläisiä ja ruotsalaisia, mutta ei venäläisistäkään mitään harmia ollut, vaikka monet heistä on varoitelleet.
      Hyvää matkaa Sinulle, kateeksi käy, kun matkasi on vielä edessä...
      Niin ja vielä. Retkille kannattaa osallistua. Itse kävimme Luxorissa ja veneretkillä. Deturin järjestämä Luxorin retki maksoi 65 euroa ja 35 euroa alle 13-vuotiaalta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      25
      1171
    2. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      56
      1140
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      519
      858
    4. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      50
      844
    5. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      46
      755
    6. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      37
      679
    7. Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?

      Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan
      Maailman menoa
      63
      633
    8. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      30
      626
    9. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      182
      619
    10. Mitä haluaisit kysyä tänään

      Kaivatultasi? Anna jokin tunniste itsestäni tai hänestä.
      Ikävä
      53
      603
    Aihe