Ystäväksi Naiselle?

Samantha79

Elän parisuhteessa, minulla on lapsia. Mieheni tietää minun olevan kiinnostunut myös naisista ja soisi minulle mieluusti ystävän, joka voisi olla muutakin kuin ystävä. Mitään kolmenkimppaa emme hae, vaan ystävyytemme olisi meidän kahden välinen asia, josta mieheni olisi tietoinen. Salasuhdetta en siis hae.

Olen naisellinen ja kauniskin, en kuitenkaan mikään missi taikka malli. Minusta löytyy iloisuutta ja seurallisuutta ja osaan keskustella. Osaan nauttia kiireettömistä kotipäivistä, mutta pidän myös seura-elämästä. Baareissa tulee käytyä tosi harvoin, mielummin keksin muuta tekemistä ja harrastamista.

Toivoisin löytäväni samanhenkisen aikuisen naisellisen naisen. Ulkonäöllä on sen verran merkitystä, että toivon sinun olevan viehättävä. Ei ole väliä mistä päin olet, mutta tapaamisen helpottamiseksi voisit olla 05-alueelta.

5

288

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kuulostaapa hyvältä! Itsekin kaipaisin tämänkaltaista järjestelyä elämääni, sillä halu naista kohtaan on vain järisyttävän iso. Itsekään en baareissa viihdy, alkoholia käytän harvoin ja pidän enemmän koti-illoista ja muusta tekemisestä. olen 18 vuotias ja 05 alueelta!

    • Moikka kuulostaa minun tilanteeltani, jos haluat jutella lisää niin [email protected] voi ottaa yhteyttä. Olen 23w :)

    • Ehkäbi

      Moi,
      Olen nainen 25v. Voisi sanoa kauniiksi sekä itsestään huolehtivaksi. haen kokemuksia viehättävistä naisista.. olen enemmän rilluttelija, kun lapsia ei ole tullut vielä, ja haluaisin pitää hauskaa myös naisen kanssa.. löytyykö muita?

      • Mistä päin olet?


    • Fiorella78

      Vieläkö etsit ystävää? Olen -78 syntynyt nainen Keski-Suomesta, myöskin parisuhteessa ja lapsia

    Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marja sulkee liikkeen

      Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
      Oulainen
      26
      5271
    2. Oulaisten vaalit ovat hyvä alku, mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.

      Oulaisten vaalit ovat hyvä alku. Puolueväristä riippumatta hallituksen rikollisuutta torjuvat toimenpiteet tehoavat ja r
      Oulainen
      3
      4647
    3. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      145
      1577
    4. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      155
      1426
    5. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      14
      1260
    6. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      93
      1104
    7. Kyläyhdistyksen tuho, kiitos sääntöukon

      Hyrynsalmen kyläyhdistyksen yleinen keskustelutilaisuus ja ylimääräinen kokous alkoi hyvin. Siellähän keskusteltiin oike
      Hyrynsalmi
      21
      1064
    8. viekää miehet naiset kunnon treffeille

      Ja käyttäytykää hyvin. Niin tehdään vaikutus. Miehen kuuluu tarjota naiselle.
      Ikävä
      189
      946
    9. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      61
      893
    10. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      37
      819
    Aihe