Murha äänekoskella, mikä äänekoskelaisia oikein vaivaa?
Taas ja taas
10
128
Vastaukset
- ottijatuotajuu
Äänekoski on suomen tampere vai? ;)))) Uusi bermuran kolmio, kuten epilä,tesoma,kalkku,raholan alueet tampereella.
- eieppäilyttävää
Olis ilmottanu suotraan äänekosken paskalakeille eikä minnekkään Kouvolaan niin ei olis mittään tutkittavaa eikä koko juttua.
- Vasarathirteen
65v, lusinu kuolemantuottamuksen?? Kukas tää uus legenda on?
- kepeitäjne
K.H. nimikirjaimille löytyy 2005 tuonkaltaista tuomiota, voi olla sattumaakin toki
- äxxä
Onko linkkiä 2005v tuomioon?
- A.L_
Surkea paska kyllä tuo K.H
- jääköönelämä
Niin on.Ihan lantaa ovat koko perhe tytärtä myöten.Luulis et olis halunnu ukkeli nauttia eläkepäivistä siviilin puolella mut ei ku ei muuta osata ni linnaan vaan.Kai tuo sinne viimesen sijansa jättää.Toivottavasti.
- äxxä
Kari?
- Paha-saa-palkkansa
Tekijä mädäntyy vankilassa loppu elämänsä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 424410
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1444152- 643786
- 1213740
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans413600Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe763429- 953002
- 542865
- 252676
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142384