Murha äänekoskella, mikä äänekoskelaisia oikein vaivaa?
Taas ja taas
10
207
Vastaukset
- ottijatuotajuu
Äänekoski on suomen tampere vai? ;)))) Uusi bermuran kolmio, kuten epilä,tesoma,kalkku,raholan alueet tampereella.
- eieppäilyttävää
Olis ilmottanu suotraan äänekosken paskalakeille eikä minnekkään Kouvolaan niin ei olis mittään tutkittavaa eikä koko juttua.
- Vasarathirteen
65v, lusinu kuolemantuottamuksen?? Kukas tää uus legenda on?
- kepeitäjne
K.H. nimikirjaimille löytyy 2005 tuonkaltaista tuomiota, voi olla sattumaakin toki
- äxxä
Onko linkkiä 2005v tuomioon?
- A.L_
Surkea paska kyllä tuo K.H
- jääköönelämä
Niin on.Ihan lantaa ovat koko perhe tytärtä myöten.Luulis et olis halunnu ukkeli nauttia eläkepäivistä siviilin puolella mut ei ku ei muuta osata ni linnaan vaan.Kai tuo sinne viimesen sijansa jättää.Toivottavasti.
- äxxä
Kari?
- Paha-saa-palkkansa
Tekijä mädäntyy vankilassa loppu elämänsä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk1525856Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit6933863SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit1313155Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no3502932Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti222028"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –1401981Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a7091909Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re261491Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4891489Meneekö Nanna Karalahden jumppafirma konkurssiin?
Loppuiko rahat Jeren pidätyksen myötä? Karita Tykkä hakee saataviaan lähes 60 000 e Että semmosta . . .2321201