Voitteko auttaa? Mul ois pari kysymystä sims 3:een liittyen. Jos tiedät vastaisisitko mahdollisimman nopeasti kommwnteissa :)
1. Miten voin muuttaa yhteen jos mul on nuori aikuinen ja sillä poikaystävä jolla on luonteen piirteenä "ei naimisiin koskaan (tai joku tollane)"?
2. Miten saada kaksoset/kolmoset?
Auttakaa sims 3
1
61
Vastaukset
- Simahtanut
Tipiixx kirjoitti mm: "Voitteko auttaa?"
Auttamisesta emme tiedä, mutta voimme vastata.
Tipiixx jatkaa: "Mul ois pari kysymystä sims 3:een liittyen. Jos tiedät vastaisisitko mahdollisimman nopeasti kommwnteissa :)"
1. Miten voin muuttaa yhteen jos mul on nuori aikuinen ja sillä poikaystävä jolla on luonteen piirteenä "ei naimisiin koskaan (tai joku tollane)"?"
Pyydä asumaan luoksesi kuten yleensäkin (tai jotenki sillee). Ellei millään onnistu, hoida homma talouksien hallinnoimisen kautta.
2. Miten saada kaksoset/kolmoset?
Ihan kuin yleensäkin (hyvä tuuri, hedelmällisyyshoidot, onnellisuuspisteillä ostettavat piirteet ja muut niksit) tai sitten eriasteiset lievät tai törkeät huijaukset, modit ja tallennusmanipuloinnit.
Ks esim: http://www.wikihow.com/Have-Twins-or-Triplets-in-the-Sims-3
http://www.gamefaqs.com/ps3/995668-the-sims-3/answers/257729-how-do-you-have-twins-or-triplets
https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20090602232040AAQshCt
jne.jne.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen242635Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään402292Ei tule uni
Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.621298Miksi juuri Venezuela?
Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp2991221- 41976
- 42957
- 75852
Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh71808Nautitko riidan haastamisesta?
Itse olen hyvin kärsivällinen ja sopuisa noin yleensä, mutta osaan tarvittaessa olla hankala. Niin metsä vastaa kuin sin175783Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup92751