Sodat palsta kuolemaisillaan

Kun Seppo ja Kari vietiin kummatkin Kellokoskelle hoitoon, niin palstalle ei enää juuri ilmesty mitään. Vain aamulla pari viestiä ja yksi viiden maissa:D
23<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Ei kukaan jaksa lukea tuon yhden osaamattomuusviestejä joita hän on toistellut jo kahdeksan vuotta.

Äänestä
  • Mitä me voimme päätellä siitä, että kun Seppo ja Kari ovat poissa, on ristiintumputtajakin poissa? Yleensähän ristiintumputtaja on aina täällä. Hmmmm...

    Äänestä

  • Linukshihhulien vainoharhat ovat joskus huvittavia - ei tarvitse olla mitään suoraa syy-yhteyttä moisiin päätelmiin - siihenhän riittää, että on tubutin ja ongelmat ovat valmiina vainoharhoineen!

    Äänestä

  • Linuks_Epätoivo kirjoitti:

    Linukshihhulien vainoharhat ovat joskus huvittavia - ei tarvitse olla mitään suoraa syy-yhteyttä moisiin päätelmiin - siihenhän riittää, että on tubutin ja ongelmat ovat valmiina vainoharhoineen!

    Kumpi sinä olet, Seppo vai Kari? Pääsitkö sitten pois Kellokoskelta, vai saako siellä käyttää nettiä?

    Äänestä


  • No, nythän se alkaa selvitä Karinkin sekoilun syy.

    Äänestä

Vielä jäi yksi vaihtoehto huomaamatta.
Jospa Seppo tai Kari on asentanut ainakin kokeilumielessä tubuttimen tietokoneelleen ja ultra-toimimaton kun tubutin on, alkaa valtavat selvitystyöt saman tein........†
Eipä sitä silloin jouda tälläkaan palstalla norkoilemaan.

Äänestä
  • Ultra-osaamaton ........† ilmoittautui taas mainostamaan taitamattomuuttaan. No, kukin tavallaan.

    Äänestä

  • Siinä dialout ryhmässä pitää ÄO:n olla suurempi kuin kengännumero.

    Äänestä

Jep ja oikea Pentti Nelonen on jo kuollut vuonna 2009.

Äänestä
  • Ja todisteet! Muuten valehtelet......†

    Äänestä

  • Linuks_Epätoivo kirjoitti:

    Ja todisteet! Muuten valehtelet......†

    Miksi vaipua epätoivoon?
    vaikka oikea Pentti Nelonen onkin kuollut.

    Äänestä

Sudo apteekkailu vie hermot keneltä tahansa......†

Äänestä
  • Lopeta ja maailma pelastuu!

    Äänestä

  • Sodu ko ei ku niin ko kö hö mi tä?

    Äänestä

  • Sudo aptget budibuu....jne....

    Äänestä

Eikö se ole selvää, ettei kukaan selväjärkinen kirjoittele johonkin SODAT palstalle, jonka nimikin on jo vitsi. Toki hyvä, että pellet pysyvät siellä.

Äänestä
  • Tervetuloa hippoihin, tämä on Sodat-palsta mihin kirjoitit.
    "ettei kukaan selväjärkinen kirjoittele johonkin SODAT palstalle"

    Äänestä

Ja vaikka tämä palsta on annetukin meille vähemmän tervejärkisille, on tietyn pienen vähemmistöryhmän siitäkin huolimatta vaikea pysytellä pois muilta palstoilta......†

Äänestä

on kuollut jo aikoja sitten. Kiitos yhden lässyttävän ristintumputtajan.

Äänestä

Ristimies astui kehiin juuri oikeaan aikaan. Linukshihhulit olivat näet juuri saamaisillaan propagandavoiton, mutta onneksi ristimies tuli lukuisine kuvakaappauksineen ja videoineen todistamaan tubuttimien uktra-toimimattomuuden!

Äänestä
  • Jo kahdeksan vuotta totalista osaamattomuutta ......†

    Äänestä

Seppo joutuu yksin antamaan tekohengitystä Pentti Nelonen-nimimerkille....

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


hehheee kirjoitti:

Kun Seppo ja Kari vietiin kummatkin Kellokoskelle hoitoon, niin palstalle ei enää juuri ilmesty mitään. Vain aamulla pari viestiä ja yksi viiden maissa:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu