Murot ja maito keittoa?

Kertokaa mielipiteitä! Jos kaadat muroihin maitoa tekeekö se siitä keittoa? Jos ei, perustelkaa miksi näin!
11629
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mysli on jo jämäkämpää välipalamuonaa. Mysliaineksen voi laittaa vaikka yöksi likoamaan maitiin, jääkaappiin.
Jotkut maissilastut tekevät minulle närästystä. Juustonaksuja pidän aina varalla, mutta ei niistä jokapäiväiseksi naposteltavaksi ole.
Mies. 3kg ylipainoa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tietämätöntietäjä11 kirjoitti:

Kertokaa mielipiteitä! Jos kaadat muroihin maitoa tekeekö se siitä keittoa? Jos ei, perustelkaa miksi näin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu