Crash: Twinsanity

Oon päässyt viikkaan vastukseen (The Evil Twins) ja Ninalla pelattavan osuuden läpi, mut Cortexilla hommat ei suju! Voiskos joku helppiä?
1241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ammu sitä "robottia" käsiin.
Sain itse tuhottua sen, kun ammuin ensin sen käden, mistä se tulittaa keltaista, mut samalla pitää sit varoa, ettei mikään osu Cortexiin. Loppu onki sit helppo, eli se sininen puoli lähtee nopeesti sen jälkeen ampumalla. Sen jälkeen tulee Crashin vuoro, mut se on helppoa osuus:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Craztoise kirjoitti:

Oon päässyt viikkaan vastukseen (The Evil Twins) ja Ninalla pelattavan osuuden läpi, mut Cortexilla hommat ei suju! Voiskos joku helppiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu