Vihdoin saa nelivedon tuon upean koneen yhteyteen. Vaihdoin A6 audin vm 2015 tähän ja nyt pitäisi olla kulkupuoli kunnossa:) korttihan tällä lähtee helposti mutta sai upean ja mukavan auton joka kulkee. Automaattivaiheisto löytyy toisinkuin halvoissa RS fordeissa tms joita aluksi katselin. Alle 70 tonnia oli lopullinen hinta eikä ole paha kyseisestä kunkusta.
S60 T6 awd(2.0) R-design tilattu
Kunkkupeli
5
112
Vastaukset
- kannustaja
hienoa. nyt ehdit joka paikkaan vauhdikkaasti.
- hftds
Hieno peli. Harmi kun jää vanhaksi malliksi kun tulee uusi malli 2017.
- Kylläkylläää
Minua ei harmita. Tiedän että uusi esitellään 2017 syksyllä. Olenkin varautunut pitämään tätäkin autoa vuoden ja sitten vaihtuu varmaa uuteen malliin. Viimeiset 6 vuotta on menty vuosi per auto tahdilla. Vaihdan usein heti kun huolto lähenee eli mittaristossa 25-30000...silloin tietää että on aika vaihtaa.
- Suosittttelen
Mitä sitten. Töissä käydään ja rahoja ei täältä mukaan kukaan saa niin eikös ole paras käyttää vaan kaikki pikasesti...?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1131135
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89864Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18679Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat275642- 77608
- 62600
- 104584
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.49523- 26522
Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet90453