Joku pallomaha oli tehny itsarin

Näin luki tänään lehdessä.
Diabetes ja erektiohäiriökö syynä tähän ?
15196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Itsekin tekisin itsarin jos olis diabetes, pallomaha ja erektiohäiriö

Äänestä

Oli varmaan nähnyt Amalian alastonkuvan ja menettänyt järkytyksestä elämänhalunsa ja uskonsa ihmisyyteen.

Äänestä

Tajusi että onecoin onkin kusetus.

Äänestä
  • Voi hellanlettas kun äitin pikku paskapistooli taas pohtii ja toivoo että jollakin menisi huonommin kuin äitin pikku kakkipöksyllä... On sulla elämä... ja surkea elämä onkin. Karma rankaisee tuollaista paskiaista ja elät onnettoman turhan elämän,

    Äänestä

Kyseessä oli 30-kymppinen mies. Rauha hänen sielulleen ja osanotto läheisilleen.
.
.
Ketjun ajoittajan voisi vaikka suolistaa ja nylkeä elävältä.

1Äänestä
  • Jessus, jos mies oli 30-kymppinen niin olisihan tuo yli 300-vuotiaana kuollut hetkenä minä hyvänsä joka tapauksessa vaikka ei olisikaan ryssinyt itseään kaiteen yli!

    Äänestä

Tämä palstahan on jo kauan ollut pettymys.

Nyt kuitenkin onnitunut alittamaan riman. En olisi uskonut, että se on enää käytännössä mahdollista kaikenlaisen loanheiton jälkeen.

Ihmisen kuolemasta on turha vitsailla, tulkoon se sitten onnettomuudesta, sairaudesta tai oman käden kautta.

Myös sairauksille nauraminen on ala-arvoista toimintaa.

Luulen, että ketjun aloittaja on elämäkokemusta vailla oleva kakara.

Odota vain kyllä sinunkin lähipiirissäsi tulee tapahtumaan todella surullisia asioita.
Sen jälkeen häpeät, mikäli osaat.

Äänestä

Pattayalla taas?

Äänestä

Ihmettelen aloittajan vanhempia. Jopa alhaisimmat katuhuorat opettavat lapsilleen peruskäyttäytymisohjeet.
Koiran ulkoiluttajatkin korjaavat jätökset pois.
Aloittajahan ei itselleen mitään voi.

Äänestä

Mikä aloituksessa on nyt niin pielessä?

Äänestä
  • Mitä itse miettisi jos veljesi, siskosi tai jonkun muun läheisesi kuolemaa ivataan julkisesti keskustelupalstalla?

    Mikäli on kyse Chiang Maissa tapahtuneesta, niin Thaimaan poliisi vasta tutkii tapahtuneen syytä.

    Äänestä

Joku kukkakeppi joka parin huurteisen jälkeen on kaatunut kaiteen välistä hirveässä humalassa Karjalaa uhoten, kuset housussa. Tuskin edes märkää länttiä katuun tuli......

Äänestä
  • isäsltäsi olisi ainakin yksi märkäläntti pitänyt jättää väliin.

    1Äänestä

Henkisesti pahasti sairaan kirjoittaman aloitus. Normaali ihminen ei pysty edes kuvittelemaan millainen limainen kusimato päästelee tuollaisia oksennuksia.

1Äänestä

Onnittelut. Ehkä vuoden mauttomin avaus. Ulostepökäleenikin on fiksumpi kuin sinä. Anteeksi banaali ilmaus ja keveät mullat menehtyneelle & voimia omaisille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


OlenHoikka kirjoitti:

Näin luki tänään lehdessä.
Diabetes ja erektiohäiriökö syynä tähän ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu