Näin luki tänään lehdessä.
Diabetes ja erektiohäiriökö syynä tähän ?
Joku pallomaha oli tehny itsarin
15
185
Vastaukset
- Seis00
Itsekin tekisin itsarin jos olis diabetes, pallomaha ja erektiohäiriö
- Kaameanäky
Oli varmaan nähnyt Amalian alastonkuvan ja menettänyt järkytyksestä elämänhalunsa ja uskonsa ihmisyyteen.
- kärpäspaperi
Tajusi että onecoin onkin kusetus.
- KarmaisAbitch
Voi hellanlettas kun äitin pikku paskapistooli taas pohtii ja toivoo että jollakin menisi huonommin kuin äitin pikku kakkipöksyllä... On sulla elämä... ja surkea elämä onkin. Karma rankaisee tuollaista paskiaista ja elät onnettoman turhan elämän,
- duraselvaari
Kyseessä oli 30-kymppinen mies. Rauha hänen sielulleen ja osanotto läheisilleen.
.
.
Ketjun ajoittajan voisi vaikka suolistaa ja nylkeä elävältä.- Metusalem-
Jessus, jos mies oli 30-kymppinen niin olisihan tuo yli 300-vuotiaana kuollut hetkenä minä hyvänsä joka tapauksessa vaikka ei olisikaan ryssinyt itseään kaiteen yli!
Tämä palstahan on jo kauan ollut pettymys.
Nyt kuitenkin onnitunut alittamaan riman. En olisi uskonut, että se on enää käytännössä mahdollista kaikenlaisen loanheiton jälkeen.
Ihmisen kuolemasta on turha vitsailla, tulkoon se sitten onnettomuudesta, sairaudesta tai oman käden kautta.
Myös sairauksille nauraminen on ala-arvoista toimintaa.
Luulen, että ketjun aloittaja on elämäkokemusta vailla oleva kakara.
Odota vain kyllä sinunkin lähipiirissäsi tulee tapahtumaan todella surullisia asioita.
Sen jälkeen häpeät, mikäli osaat.- lökömulku
Pattayalla taas?
- hirveätvanhemmat
Ihmettelen aloittajan vanhempia. Jopa alhaisimmat katuhuorat opettavat lapsilleen peruskäyttäytymisohjeet.
Koiran ulkoiluttajatkin korjaavat jätökset pois.
Aloittajahan ei itselleen mitään voi. - teiskossaMasa
Mikä aloituksessa on nyt niin pielessä?
Mitä itse miettisi jos veljesi, siskosi tai jonkun muun läheisesi kuolemaa ivataan julkisesti keskustelupalstalla?
Mikäli on kyse Chiang Maissa tapahtuneesta, niin Thaimaan poliisi vasta tutkii tapahtuneen syytä.
- FinskiBudha
Joku kukkakeppi joka parin huurteisen jälkeen on kaatunut kaiteen välistä hirveässä humalassa Karjalaa uhoten, kuset housussa. Tuskin edes märkää länttiä katuun tuli......
- khunruu
isäsltäsi olisi ainakin yksi märkäläntti pitänyt jättää väliin.
- MixedMartialArt
Henkisesti pahasti sairaan kirjoittaman aloitus. Normaali ihminen ei pysty edes kuvittelemaan millainen limainen kusimato päästelee tuollaisia oksennuksia.
- ThaimaanKulkuri
Onnittelut. Ehkä vuoden mauttomin avaus. Ulostepökäleenikin on fiksumpi kuin sinä. Anteeksi banaali ilmaus ja keveät mullat menehtyneelle & voimia omaisille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658