Persut selvästi hyvä puolue koska

vasuripunikit ja osa hurreista itkee jatkuvasti persuista.

Vasurit ei onneksi tule istumaan hallituksessa piiiitkiin aikoihin, ketkäs tuollaista hallitusvastuusta luistanutta puoluetta sinne haluaisi .
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vasureita vaa vituttaa persut ihan sikana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heheheheeee kirjoitti:

vasuripunikit ja osa hurreista itkee jatkuvasti persuista.

Vasurit ei onneksi tule istumaan hallituksessa piiiitkiin aikoihin, ketkäs tuollaista hallitusvastuusta luistanutta puoluetta sinne haluaisi .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu