jos kattoo =örkki= kirjaa,ni samall sivull on kuvat harrysta,ronista ja hermionesta, ja siin on sellaisii =neliöitä= joihin tulee kuvia ku vetää peliä: esim:hermionelle saa chapterit 1,2 ja 3. harrylle saa 2 tavaraa... mitä ne on ja miten ne saa? fredin ja georgen =puljusta= niit harryn kahta kamaa ei saa... varmaan teidän mielestä on vauvamaista tehdä tällänen kysymys... kiitän kaikkia jotka ilmoittavat =VASTAUKSEN!=
Harry Potter 3
Pulassa!
5200
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tuolla olisi myös tietokone"roolipeli" osasto, voisi olla loogista kysyä sieltä kun kysymyksen esitys tyylisi oli niin hämärä, että se on mitä todennäköisemmin juuri tietokonepeli.
sori nyt vaa mut mull on tää peli
ps2:lla!!!!
Mulla on kyseinen peli, mutta en kyllä ymmärrä mitä tarkotat. Pitää varmaan itse käydä katsomassa..
no... kun painaa select näppäintä,tulee valikko...sieltä etit aukeaman jossa on:Harryn.jne kuvat,sit siin aukeamal on karkki ja ku siihen kattoo ni näkyy paljoks on niitä,2 taikajuoman ainekset.valkkaa taijat,ni huomaat et harrylta puuttuu 2 taikaa. eli miten ne saa?
kato taika valikkoa,huomaat et harrylta puuttuu 2 taikaa. miten ne saa?