Melissa hotelli alanyassa

Onko melissa hotellissa toimiva wifi huoneissa? ? Entä onko jääkaappia? ? Paljonko maksaa tallelokero ja missä se on?

6

159

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • EiKoskaanEnää

      Kyseinen hotelli karmea läävä enkä suosittele sitä kenellekään.
      Langaton yhteys toimii jotenkin mutta jääkaappiin ei tullut virtaa. Tallelokerot ovat huoneissa mutta henkilökunta varastaa niistä rahat käyttäen master- avaimiaan.

      Aamiaisilla venäläiset vievät kaikki munat ja makkarat. Käyttäytyvät muutenkin sikamaisesti. Yksi kiilasi minut munajonossa ja vei viimeiset, saatana vieköön.
      Iltapalalla veivät koko kakun omaan pöytäänsä, joivat siellä vodkaa ja nauroivat kovaan ääneen venäjäksi.
      Me istuimme siellä nurkkapöydässä ja järsimme pipareita.

    • Mikkostadista

      WI-Fi ei tässä hotellissa toimi huoneissa(joskus toimi parvekkeella),toimii allas ja respa yms.alueella.1 €/pv.Oli jääkaappi ja toimi.Onneksi ilmastointi sisältyy hintaan.
      Tallelokerosta kuppaavat 2€/pv.

    • Melissassapillua

      Olin Melissa hotellissa kerran majoituksessa ja vetaisin hirveen kännin, ryystin aamusta asti saaveittain kaljaa ja viinaa. Erehdyin ottamaan pillua yhdeltä suomalaislortolta. Hyi helvetti kun puistattaa vieläkin se näky kun alkoi riisumaan legginssejä ja sen kaikki selluliittipoimut vapautuivat samalla kahleistaan. Otti heti suihin ja koitti että antaisin suuseksiä sille. Arvatkaapa annoinko? Koko loppu reissun jouduin pakoilemaan sitä ja kulkemaan seinän vierustoja pitkin, että en kohtaisi enää.

    • 04-16alanya

      Wifi ei taida toimia huoneissa, muutoin hyvä pienehkö hotelli, aiemmin ei kylläkään ole ollut venäläisiä, rannalle 30metriä. Kyllä siellä jääkaapit on. Migros aivan nurkan takana. Hyvät bussi yhteydet keskustaa, n1.5km.

      • HirveeLäävä

        Migros ei ole nurkan takana vitun idiootti.
        Ootko melissassa siivoojana, kun pitää tota tippuriläävää täällä mainostaa?


      • OnnetonMatkailija

        Minä en tippurista tiedä, tosin senkin voi siivoojalta toki saada.
        Luteet olivat kiusana viimeksi ja lupasivat myrkyttää. Ne ovat kovia kiusankappaleita eivätkä hevin lähde.
        En suosittele kyseistä hotellia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      260
      9201
    2. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      310
      6412
    3. Verinen koira

      Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?
      Imatra
      66
      1460
    4. Mira Luoti, Vain Elämää

      kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
      Maailman menoa
      6
      1341
    5. Faktat kehiin!

      kauanko aiot odottaa kaivattuasi? ja miks?
      Ikävä
      109
      1121
    6. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      83
      1092
    7. Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?

      Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut
      Kotimaiset julkkisjuorut
      68
      937
    8. Mopokeulija

      Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin
      Haapavesi
      43
      818
    9. Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !

      Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus
      Ähtäri
      23
      726
    10. MUISTATTEKO SEN?

      Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk
      Joukkoliikenne
      311
      708
    Aihe