Onko muilla Chromen Incognito-tila ollut eilisestä (17.9) lähtien hieman outo eli ylälaita on tummanharmaa. Normaalitilassa selain näyttää taas entisenlaiselta eli esim. jos on useita välilehtiä auki niin aktiivisena oleva on valkoinen ja muut vaaleanharmaita mutta Incognito-tilassa, jossa selainta aina käytän, kaikki välilehdet ovat järjettömästi tummanharmaita. Aivan kuin Google ei pitäisi siitä että ko. selainta käytetään Incognito-tilassa.
Incognito ongelma
Voihan_jehna
0
53
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614418KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523261Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492544Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?532524- 1102235
- 241893
- 231662
- 301626
- 1691530
- 361265