Hei! Löytyykö Varsinais-Suomesta siistejä hylättyjä paikkoja vielä? Ei välttämättä tarvitse olla Varsinais-Suomesta, mutta mieluiten niin.
Kaipaisin paikkoja osoitteiden kera. Jos sinulla ei ole osoitetta, koita antaa kaikki tieto alueesta. Voin jakaa itse myös muutaman käymäni paikan osoitteineen halukkaille, jos itse saan muutamia uusia tietoon.
Nämä paikat voin jakaa kanssanne:
Itäharjulla Turussa entinen "korutehdas" lattiat täynnä lasinsirua joten hyvät kengät paikallaan. Paikalla saattaa olla kodittomia, löytyi mm. Pari nukkumapaikkaa ja tuoretta virtsaa. Osoite: Teollisuuskadun pääty Turun keskustaan päin, valkoinen rakennus.
Nivean tehdasalue Kaarinassa piispanristillä. Tehtaasta jäljellä pelkkää tiiliä (purettu) Alueella on kuitenkin jäljellä hylätty rivitalo ja omakotitalo. Sijaitsee n. 400m piisparistin prismalta. Osoitetta ei suoraan ole antaa. Vaikea selittää miten paikan päälle pääsee.
Lisää kohteita annan tietojanne vastaan! Muunmuassa hylätty sairaala Turun keskusta-alueella tiedossa. Käyty juuri muutama päivä sitten.
Hylätyt kohteet Varsinais-Suomi
UEtase
2
127
Vastaukset
- ghosghost
Naantalissa hylätty talli, näkyy kielokujan rivitaloille. Voin antaa tarkempia tuntomerkkejä, jos haluat.
- Uetase
Hei, kiitos vastauksesta. Laita vaan tulemaan lisätietoa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271914
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001660Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy561266Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?531145Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M31988Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51893Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47886Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44852Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37820Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56798