Taas Isis-miehet ovat "kunnostautuneet" Saarijärvellä. Allahin kieltämää alkoholia nautittuaan he olivat humalassa yrittäneet ahdistella nuoria neitosia. Kyllä on tolkku pois näistä Isis-miesten touhuista. Eivät he näytä oppivan meidän kunniallisten suomalaisten tavoille.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016092022345387_uu.shtml
Isis-miehet taas naisjahdissa
6
98
Vastaukset
- Korppis1
Joidenkin mielestä oppivat, mutta ehkä joskus sitten kun me jo kasvamme horsmaa. Mutta voi olla, että suomalainen uusi sukupolvi on oppinut heidän tavoilleen.
- Himmelsauge
Kuubalainen serenadi jatkuu vielä viisi pitkää vuotta, eiköhän juhlinta ala sitten jo pojille riittämään. Ai niin, eihän siellä minne menevät ole naisia, miehiä vaan. Voipi olla nöyrää porukkaa joka Kuubaan palaa, ei soi fanfaarit pelureille.
Vankien oltava varuillaan?
Kun seksuaalisesti näin aktiivisia kuubalaisia raiskaajia viedään suomalaisiin vankiloihin, niin rauhalliset suomalaisvangit voivat varautua kovaan kuubalaiseen kyyditykseen. Koska naisia en vankilassa ole, niin tietysti raiskaajat purkavat ylimääräiset paineensa suomalaisiin miesvankeihin. Saattaapa muutama vanki ruveta homoksikin, koska jatkuvasti on tarjolla tanassa olevaa kuubalaista aisaa. Essolaiset seuravat tulevia tapahtumia suurella mielenkiinnolla.- suvenkorento12
Höpö höpö teidän juttujanne. Hamassa nuoruudessani tässä maassa ei ollut sen paremmin kuubalaisia kuin muslimejakaan, emme olleet sellaisia edes nähneetkään. Kuitenkin piti olla koko ajan varuillaan, kun kaikenlaista "poplarihiihtäjää" vaani milloin missäkin. Korkokengän korko oli hyvä ase, ja suustani taisi päästä kaiken rumimmat kirosanat, joita ei ainakaan kunniallisessa tyttölyseossa oppinut, mistä lie kuultu. Joten, kyllä suomipoikakin osaa, on aina osannut.
- ent.siivoojaparka
Yleismies kirjoitti:
Vankien oltava varuillaan?
Kun seksuaalisesti näin aktiivisia kuubalaisia raiskaajia viedään suomalaisiin vankiloihin, niin rauhalliset suomalaisvangit voivat varautua kovaan kuubalaiseen kyyditykseen. Koska naisia en vankilassa ole, niin tietysti raiskaajat purkavat ylimääräiset paineensa suomalaisiin miesvankeihin. Saattaapa muutama vanki ruveta homoksikin, koska jatkuvasti on tarjolla tanassa olevaa kuubalaista aisaa. Essolaiset seuravat tulevia tapahtumia suurella mielenkiinnolla.Kuubalaiset saavat kiittää luojaansa, jos selviävät hengissä suomalaisesta vankilasta.
Naisten raiskaajat, naisten pahoinpitelijät ja naisten surmajat ovat muutenkin vankiloitten alinta kastia ainakin pohjoismaisissa vankiloissa. Lisäksi vielä kun ovat väärän maalaisia, niin ei heille siellä varmasti hattua nosteta.
Ruotsissa joutuvat sitäkin IKEA:n puukottajaa suojelemaan yksityissviitissä ja kuljettelemaan turvaan vankilasta toiseen, etteivät toiset vangit tapa sitä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad601128- 42871
- 51641
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että315627Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän114614- 51598
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38595- 93590
- 56554
- 72542