Tämäkin vielä

3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ihan tosi? Kohta ollaan epätoivoisesti vuosi odoteltu, ja aina vaan se jyrää.
Trollitkin antaa vain turhaa toivoa, ja ilmaista mainostilaa volsulle, eipä näytä loppuvan, ei sitten millään. Mikä avuksi,kun tuo trolliporukkakin on noin avutonta, eikä saa mitään aikaiseksi? Ostakaa vaikka tv-aikaa, älkääkä mamoilko täällä piilossa.

Äänestä

"Volkswagenin 12 vuoden puhkiruostumattomuustakuu ei näytä antavan asiakkaille ainakaan täyttä turvaa ruostetapauksissa."

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Röllirolli kirjoitti:

kaiken muun riesan päälle, läpiruostuvia sardiinipurkkeja.
http://www.talouselama.fi/uutiset/saksalaisen-laatuauton-uusi-ongelma-ruoste-kukkii-ja-asiakas-maksaa-3444482

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu