ISOT JALAT

Olen 183 pitkä mulla on 44 KENGÄNNUMERO.Penis 18 ja 5.5 leveä... käykö kaikki yhteen... Vaan oonko joku luonnonoikku?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ihan normi itselläni kengän numero on 43 ja 160cm pitkä

Äänestä

Kaikki ihan ok, mutta jos peniksen mitta on velttona toi 18 cm, niin sitten sanoisin, että on luonnon oikku. Minulla 179 cm pituus ja kengän numero 45 ja penis seisokissa 17 x 5 cm ja terska velttona tupessa.

Äänestä

Onneksi ei ole iso pää, kuten hyvällä ystävälläni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VELMIESJABRU kirjoitti:

Olen 183 pitkä mulla on 44 KENGÄNNUMERO.Penis 18 ja 5.5 leveä... käykö kaikki yhteen... Vaan oonko joku luonnonoikku?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu