lääkäri täti tutkii 4

saatananseinähullu

Kun Miia Emma ja Siiri olivat tuoneet uusia tarvikkeita otti Marketta ruiskun ja imaisi lääkepullosta ruiskun jotain, johon totesikin haluavansa penikseni tuottamaan jälleen spermaa.

Hän tuikkasi kumpiinkin palloihini saman verran tuota joka pisti kasseihini vauhtia, sen jäläkeen Marketta kysäs kumpi haluaa tulla tuuraamaan Miiaa johon Emma lupautui.

Marketta otti laatikosta lannedildon jossa oli kirkas led lappu ja kamera päässä, hän käski Emman pukea dildon ylleen jota odotellessa siiri ja Miia tekivät vatsahuuhtelun minulle.

Kun dildo oli viimein hyvin Emmalla päällä Marketta kiinnitti dildosta lähtevät johdot läppäriinsä, mutta pallot eivät oikein innostuneet tuottamaan tarpeeksi spermaa joten Miia asetti pallot pallopumpuun jolla tytöt pumppasivat pallot 2-3 kertoo tavallista suuremmiksi.

sen jäläkeen ottivat hoitajat sperma näytteiden otto imurin esiin kärrystä ja kokosivat sen vierelleni jolloi pallopumppu poistettiin ja penis voideltiin samoin imurin imututi, jonkapa jäläkeen Marketta ja hoitajat laittoivat jälleen hygienian tarkkuuden vuoksi uudet hanskat käsiinsä/ suoja maskit naamalleen ja suoja myssyjä paihinsä.

Jolloin Marketta kytki dildon kameran ja valon päälle samotenpa myös näytteiden otto imurin jolloin oli tarkoitus kuvata eturauhanen ja ottaa sperma näytteitä, Emma nussi ensin hitaasti ja kiihdytti vähän tahtia jolloin sai minut lähemmäksi orgasmia.

Kun orgasmini oli viittä vailla lopetti Emma panemisen ja työntyi Markettan ohjeiden mukaan aivan eturahasen eteen, jolloin Marketta pystyi kuvaamaan eturauhasen liikkeet orgasmin koittaessa ja orkun saatuani sama tehtiin pari kertaa uudelleen, sitte Emma vetäytyi ulos minusta ja imurin annettiin jatkaa Markettan ja hoitajien kahvi tauvon ajan.

Kun hoitajat ja Marketta palasivat he sammuivat imurin ja ottivat sen kyljessä roikkuvan pitkän koeputki rivin talteen jatko tutkimuksia varten, sitten minut irroitettiin tuolista ja päästettiin myös kahvilla käymään.

Noin 2 varttia kahvilla käytyäni kävin myös tupakalla ja lähin sitten tyttöjen "hellään hoivaan" takaisin tultuani oli Siiri ja Miia lähteneet jo töistä.

Jolloin jäljellä oli enää Emma ja Marketta, jolloin Marketta tokas minulle että hän on kirjoittanut sinulle uuden ajan parin viikon päähän mutta nyt saatkin tyydyttää meitä ja itseäsi.

Joten käyt viereisessä pukkarissa pukemassa kirurgin/lääkärin puvun päällesi ja sidot meidät tutkimus tuoleihin ja annat meidänkin nauttia, kävin pukeutumassa ja tulin sitomaan Emman ja Markettan jotka olivat valmiiksi asettuneet tuoleihin.

Jolloin voitelin kummankin vaginan ja asetin heidät nussinta koneisiin, tytöt volisivat kuin viimeistä päivää jolloin aijoin laitta kummankin rinnat lypsykoneeseen kun rinnat olivat lypsykoneessa aloin vuorotellen imuttaa penistä heillä.

sitten asetin kummankin sisä reisiin ja klitorikseen rintoihin electrodi lätkiä antaakseen heille sähköä, sen tehtyäni säädin tuolien asento niin että näin koko komeuden vastapäätä olevasta nojatuolista jossa voin säädellä nussinta konetta, lypsykonetta ja sähkö shokien voimakkuutta kun katselen näkyä ja vedän hanskaan.

Tytöt voihkivat ja ähkivät saadessaan vähän väliä orgasmeja itse vain katselin ja annoin käsi hoitoa penikselleni, tätä noin 2 tuntia tein jonka jälkeen sammutin koneet ja vapautin tytöt tuoleista ja arvatenkin kiittivät ha vuorotellen lutkuttivat penistäni jonka jälkeen menimme suihkuun peseytymään Ja pukeutumaan sitten toivotin hyvät jatkot ja Marketta huikkasi tulla sitten parin viikon päästä uudelleen. Mutta se onkin jo toinen juttu...

0

1502

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan

        Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs
        Ikävä
        48
        1251
      2. Maskuliininen herrasmies

        Tekee aloitteen. 🌸
        Ikävä
        158
        1077
      3. Oletko valmis? Meidän tarinaan

        Rakastan sinua ❤️
        Ikävä
        60
        919
      4. Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.

        Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää
        Ikävä
        27
        736
      5. Ollaanko me tyhmiä mies?

        Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä
        Tunteet
        51
        731
      6. Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"

        Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli
        Maailman menoa
        178
        729
      7. Kiinni on siekkilän yliajaja

        Eilen illalla saatu kiinni Varsinais-Suomessa tämä henkilö.
        Mikkeli
        8
        722
      8. Näyttävin pariskunta

        Ketkä lie tällä kylällä kääntää päät?
        Suomussalmi
        11
        719
      9. Kannattaako kaikki Abrahamilaiset uskonnot jättää?

        Ja seurata jotain ihan muuta?
        Hindulaisuus
        346
        708
      10. Kamalateltta

        Kalateltta... Kuivia,kylmiä, suolattomia muikkuja kalliiseen hintaa. Viimeinen kerta kun käyn syömässä tuolla. Edellise
        Kuhmo
        11
        661
      Aihe