Susianalyytikon seksuaalisuuden ongelmat? Niistä..

säälikää_analyytikkoa

...niistäkö metsästäjäviha oikeasti kumpuaa?

Ystävämme susianalyytikko on toistuvasti esittänyt asiaansa niin, että metsästyksen harrastajien keskuudessa homoseksuaalisuus ja miksei muutkin perversiot olisivat jotenkin ylikorostuneita.

Esimerkiksi viestissään "Susianalyytikko 24.10.2014 16:29 / Huh, mitä touhua..." hän esittelee melko hurjia fantasioita, muka käsityksinään metsästyksestä ja jopa muka jonkinlaisina "totuuksina".

Ikivanha sanonta, "siitä puhe, mistä puute" ei taida ystävämme susianalyytikonkaan tapauksessa olla kovin kaukana totuudesta, vai mitäs luulette?

Ovatko analyytikkomme esittelemät fantasiat hänelle enemmän oman elämän vakavaa todellisuutta muiden hurmahenkien kanssa, vai pelkkiä päiväunia ja "hellyyden" kaipausta omien seksuaalisuuden ongelmien heijastumana?

7

103

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Niinpä_kun_se

      kirjoittelee "aseista" ja "metsästystamineista" siihen malliin, että jokin semmoinen fetissi sillä täytyy olla.

    • Petofetissi

      Mikä seksuaalisuuden tai muu ongelma on siinä että pitää kytätä ja tappaa viattomia luontokappaleita. Ase aina mukana. Kyllä löytyis muutakin, rakentavampia harrastuksia jos ei olisi niitä ongelmia. Naisetkin haluavat enempi analyytikoita kuin tappajia.

      • Metsästäjä_minäkin

        En näe metsästyksessä mitään seksuaalista.
        Miksi sitten metsästämättömät näkevät?


      • Taitaaollaperää

        Miehet puhuvat kyllä naisista saaliina ja kaatoina, väsytyksenä ja grillaamisena ym. loputtomiin. Olisiko saalis naisen korvike? Tai miehen? Samaa sanastoa ja fiilistä. Ja piilossa kyttäyskeikoilla voi tehdä mitä vain.


      • Jospas_se_on

        toisinpäin, kun nykymiehet näyttävät olevan niin vieraantuneita eränkäynnistä ja kun pienikin metsätilkku lähinnä pelottaa, niin perinteisiä riistailmauksia on ryhdytty käyttämään naisesta ???
        - Tai miehestä tosiaan. Sekin ero tässä on perinteisiin eränkävijöihin.

        Kyttäyskeikoilla ? Ai kun sitä naista väijytte sieltä puskasta?


    • Miesjaase

      Nyk. kun naisissa ei ole saalistamista koska hyppivät itse päälle, tyydyttää mies viettiään jahtaamalla oikeasti karkuun pyrkivää ja pelkäävää otusta, joka on täysin tappajansa vallassa. Vaikka se olisi pesueestaan huolehtiva emo.

      • Siis_että

        matu raiskaa suurperheen äidin ???


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen VigeIius noIasi taas itsensä

      Kun uhriutui vuonna 2024 (siis persujen "vahtivuorolla") Tampereella aloittaneen perheryhmäkodin toiminnasta. ”Leviää k
      Maailman menoa
      45
      2498
    2. Persut ei kestä heidän johtajistaan tehtyä huumoria

      Laajalti tiedostettu tosiasia on, että autoritaariset johtajat ja erinäiset diktaattorit eivät kestä heidän kustannuksel
      Maailman menoa
      51
      2058
    3. Kuka omistaa entisen Veljeskodin?

      Kenellä on varaa pitää hiljattain remontoitua rakennusta tyhjillään? Tehdäänkö siitä Suomen kallein kirpputori vai mikä
      Ähtäri
      9
      1996
    4. Vasemmistoliitto peruisi sosiaaliturvan heikennykset

      He palauttaisivat työttömyysturvan ja asumstuen suojaosat, eli saisi jälleen tienata 300 euroa kuukaudessa ilman tukien
      Maailman menoa
      51
      1720
    5. Jos voisit kysyä

      Kaivatultasi vielä yhden kysymyksen, mikä se olisi? Aloitan: Mitä sinä halusit minusta?
      Ikävä
      140
      1475
    6. Oli kiva nähdä sut

      vaikkakin kaukaa ja nopeasti. Tiedän kyllä tasan tarkkaan missä mennään, joten anteeksi jos pilasin päiväsi, ei ollut mi
      Suhteet
      24
      1166
    7. Lamppu syttyi

      Tiedätkö mitä mies, olen aivan yhtä rakastunut suhun. Kyllä. Koita jaksaa eiköhän me kohta nähdä ❤️
      Ikävä
      68
      925
    8. Talk Show isäntä Jimmy Kimmel sai kenkää

      Vasurina heitti sopimatonta läppää murhatusta Charlie Kirkistä tai oikeammin murhaajan poliittisesta taustasta ja kuinka
      Maailman menoa
      119
      908
    9. Jos voisit palata yhteen risteykseen

      ..mikä se elämässäsi olisi?
      Ikävä
      67
      906
    10. Välillä kyllä naurattaakin tämä kahden aikuisen meininki

      Se nyt on aivan selvä asia että kumpikin on päälakeensa myöten rakastunut, ja sinä se olet koko ajan ollutkin. 😘
      Ikävä
      62
      903
    Aihe