MOTOROLA E365

???

Eli siis kannattaako kyseisen puhelimen osto? Mitä hyviä ja huonoja puolia siinä on? Pyystyykö kyseisellä puhelimella kuvaamaan videokuvaa? Millainen on kameran kuvan laatu?
-Kiitos-

9

3065

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jotain'

      edullinen
      ok kuvanlaatu kamerassa
      ihan jees pelit
      ok äänet

      - Liian pienet näppäimet
      - "hidas" softa
      - wap selain ei toimi kaikilla sivuilla

      Muuta: Voit kuvata vain still-kuvaa. Kuvien lähetys emailiin onnistuu, jos vain asetukset kunnossa. Joistan softaversiosta joitain bugeja löytynee, esim kalenteri näyttää väärää viikonpäivää.

      Oli ensimmäinen ja viimeinen Moto joka minulla oli. Huom. Tämä on siis vain minun mielipide, mutta Nokiaan tottuneena puhelin vaikutti minulle vieraalta.

    • ei enään ikinä

      mms-asetusten kanssa tapeltu jo pitkä tovi.. ei toimi ainakaan saunalahden palvelulla. puhelin muuten hyvä.

    • MOTO

      hyvää
      - hieno näyttö
      - hyvä valikko
      - istuu handuun hyvin
      - hyvät pelit
      - komeat äänet
      - kamera (VGA)
      - hinta

      huonoa
      - lisävarusteiden hinnat
      esim. datasuite (USB-kaapeli kameran ja tietokoneen välille softa) hinta 39 EUR (Gigantti)
      - Noksujen jälkeen näppiksen naksutteluun tottuminen
      - tuntuu että kaikkien palvelun tarjoajien (Saunalahti, Elisa, Sonera, jne)tuki pyörii Noksujen ympärillä

    • Minä

      Puhelimen hinta/laatu suhde on hyvä!
      139e! (gigantti) (ovh 295e)
      -Ei videokuvaa
      -hidastelee
      hyvä kuvanlaatu korkeallakin resoluutiolla!
      Mahtavat wave soitto äänet!
      hellppo käyttöinen
      2MT muisti noin 500kuvaa (Normaali 350px x 240px)
      -datakaapelin hinta 39e
      -ei vaihdettavia kuoria
      linssin suojus!

    • FinZo

      halpa (129€ cutymarket, ainaki pilkko)
      Pelit
      Soittarit
      hyvä ja iso näyttö
      hieno

      -kuulemma ei toimi oikein wap ja mms

      Aattelen itsekki ton ostamista.

      • toimii

        wap ja mms, tietysti jos ei ole asetukset kunnossa niin eihän ne silloin toimi missään mut se on taas ihan oma moka


      • kyselevä

        Onko miten toiminut pilkon puhelin? Aatelin itekkin käydä ostamassa pilkosta tuon puhelimen, maksas 109€ ja vuoden takuu... Onko mikä liittymä? Muualla sanotaan että ei tuu kaikki puhelut läpi, kun on pudonnut verkosta pois. pitääkö paikkansa? Onko kuvat millaisia näytöllä? Ja näkyykö tekstiviestin lähettäjän numero vai nimi?


      • Irvine Kinneas
        kyselevä kirjoitti:

        Onko miten toiminut pilkon puhelin? Aatelin itekkin käydä ostamassa pilkosta tuon puhelimen, maksas 109€ ja vuoden takuu... Onko mikä liittymä? Muualla sanotaan että ei tuu kaikki puhelut läpi, kun on pudonnut verkosta pois. pitääkö paikkansa? Onko kuvat millaisia näytöllä? Ja näkyykö tekstiviestin lähettäjän numero vai nimi?

        Kameran kuvanlaatu on parempi kuin kalliimmassa Nokian 6600:ssa. Tämä tosin johtuu näytöstä, ei kamerasta. (vertailtu on)

        Kameralla saa ihan siedettäviä kuvia, kunhan valoa on riittäävästi.

        Minäkin ostin kyseisen puhelimen, oli niin hyvä tarjous. Samantasoista Nokiaa tuskin olisin saanut reilulla satasella.

        Itse puhelimen ominaisuudet ovat ihan ok, mutta Nokia hakkaa Motorolan käyttöjärjestelmänsä ansiosta ainakin 10-8.


    • Tyttö

      No sanonpahan vaanettä ei kannata ostaa motorola E365 koska siihen on todella vaikea tilata taustakuvia soittoääniä...ym... Itselläni on kyseinen puhelin ollut n.puol vuotta enkä ole saanut itselleni wap asetuksia.... Olen soitellut radiolinjalle ym. Eikä ne osaa neuvoa... Eli ei kannata!!!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet

      Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.
      Sinkut
      74
      8367
    2. Oliko pakko olla taas tyly?

      Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli
      Ikävä
      66
      2825
    3. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      18
      2028
    4. Mitä haluaisit tänään sanoa kaivatullesi?

      Onko sydämelläsi jotain?
      Ikävä
      157
      2001
    5. Kemijärven festarit 2025

      Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️
      Kemijärvi
      20
      1949
    6. Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!

      Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h
      Kotimaiset julkkisjuorut
      138
      1861
    7. Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?

      En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?
      Suomussalmi
      30
      1720
    8. Kaksi tyttöä putosi

      Minkä takia ne tytöt katolle oli kiivenny?
      Helsinki
      43
      1495
    9. Tekikö mieli laittaa viesti?

      Miten on? 😌
      Ikävä
      102
      1487
    10. Salilla oli toissapäivänä söpö tumma

      Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen
      Ikävä
      41
      1246
    Aihe