Oon ny jo ollu monta viikkoo sen lähellä ja sillä ei oikee oo kavereita. Ollaa juteltu ja kaikkee mut haluaisin pyytää sitä ulos tai jtn sinne päin. Jos asiat etenevät, millä tavalla voisin kysyä häneltä seurustelusta, koska mielestäni pelkkä "alax" tekstarilla tai ihan vaa kasvotusten ei riitä. Se kuulostaa tyhmältä. Olen siis poika.
Kiitos vastauksista.
Kiitos vastauksista.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Pyydä se johonkin jännään paikkaan, jossa voitte rauhassa jutella. Tai sitten vain kävelette yhdessä ja juttelette.
Pyydät häntä vaan treffeille ja jos oikeasti olette kiinnostuneita toisistanne, lähennytte siinä treffien aikana ja lopulta jos siltä tuntuu voit suudella häntä
Pyydä häntä vaikka kahville tai jos teillä on yhteisiä kiinnistuksen kohteita vaikka leffojen suhteen, niin finnkinolla menee tällä hetkellä paljon hyviä leffoja.
Hän saattaa painia samojen kysymyksien kanssa, kuin sinä...
Tsemppiä!
PANOSTA PARISUHTEESEEN!
Kiitos kaikista positiivisista vastauksista :)
Aion pyytää sitä pihalle joku päivä laitan tänne sit tilanteen.
Älä suotta laita, kun ketään ei kiinnosta paskaakaan sun epäonnistunut seurustelupyyntö.