Anorektikko shemale

Shemale20

Mitä mieltä ootte musta?
Oon 20 v anorektikko shemale, joka käyttää jäätävän kireitä pillifarkkuja ja näyttää muutenkin ihan lutkalta. Oon töissä yhes farkkukaupas, jos myydään anorektikoille tarkoitettuja todella kapeita farkkuja. Must on vitun mageeta saada myytyy nuorille tytöille todella ylikireitä farkkuja. Kerranki yx tosi paha anorektikko tuli ostaa farkkuja ja sano heti et haluu yhtä tiukat farkut ku mitä mulla ol päällä. Saatana et sillä men kauan ennen kuin sai farkut vedettyy päälle, mut ne oli sille aivan sairaan huoran näköset. Se itteki totes, et nää on vitun irstaan näköset ja hyväili itteesä peilin edessä.

5

208

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kuilu16

      Häh?

    • ShemaleLoverKrisse

      hei mina pidan tutoista joila on isoja muna.
      kuinka pitka stondaris ;PP

    • Mula kuli on kovat tulemanko sinne ostaman farkun?

    • Shemale20

      Viime viikolla kauppaan tuli yx todella irstaan näkönen narttu paukuissa. Sillä oli iha vitun kireet kumihousut ja sen nahkarotsin selässä luki isolla: SAATANA ON MUN IDOLI. Vittu se osti kumien päälle aivan vitun kireet pillifarkut. Sovituskopista kuulu mageeta kiroilua ku veti housuja päälle. Sano mulle et se on saatanan huora ja haluu näyttää siltä kans.

    • tällastaseonjuu

      Saatanan kireet farkut saa parhaiten päälle makaamalla lattialla selällään, että lihakset laskeutuu kun vetää farkut jalkaan. Jos ihan ultimate kireitä haluu laittaa, ni ne pitää laittaa märkinä jalkaan, ja antaa kuivua siinä päällä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      88
      1785
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      276
      1667
    3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      288
      1434
    4. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      175
      1349
    5. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      50
      938
    6. Avustikset peruttu.

      Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
      Suomussalmi
      57
      935
    7. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      69
      914
    8. 66
      904
    9. Miksi mies tuntee näin?

      Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui
      Ikävä
      40
      881
    10. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      48
      858
    Aihe