Lahtelainen nainen tule tänään päiväkahville

kp49

Olen 60/176/83 mukava,fiksu kiltti,naista arvostava,hyvin toimeentuleva herrasmies Lahden seudulta
Asun yksi uudehkossa omakotitalossa ihanassa paikassa
Jos kiinnostan niin vastaa ja tutustutaan
Mukavaa päivänjatkoa

9

133

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • aaswwee

      Sun ikäselle on vanhainkodissa kuivia rusina römpsiä mene sinne keitteleen sumppia pappa

      • Hei rakas aaswwee! Aivan ensimmäisenä suosittelen sinua hankkimaan aapisen. Kyseisen kirjan avulla voit opetella... Hienoa kuitenkin, että annoit vinkin alkuperäisen viestin kirjoittajalle. Hän on varmasti todella kiitollinen sinun neuvostasi. Toki siihen saattaa mennä hieman aikaa, että vinkkisi tajuaa. Tuo kirjallinen lahjakkuus ei nimittäin vaikuta olevan sinulle siunaantunut kyky.

        Oletko sinä muuten paljonkin harrastanut seksiä vanhainkodissa asuvien naisten kanssa. Sellaisen mielikuvan minä ainakin sain kommentistasi, että olet. Kun kerran osaat määritellä heidän vaginansakin, oi, niinkin hassulla termillä kuin rusina. Ihan on kuivia tyystin mummoin elimet. Nuorillahan onkin toisin. 18-vuotias tyttö kulkee jatkuvasti vagina kosteana, sitäkö yrität väittää? Oletko pettynyt kun et olekaan saanut mummoa, jonka kanssa aktia suoritit, kostumaan? Vai mistä tämän analyysisi olet luonut, nimittäin himot eivät katso ikää.

        PS: Mikäli olet vain pahaa oloa poteva, surullinen ja avun hakemiseen uskaltamaton tapaus, joka projisoi oloaan internetin keskustelupalstalle, toivotan sinulle voimia ja jaksamista. Oikein ihanaa syksyä ja kaikkea hyvää sinulle aaswwee!


    • Aaswweelle vastausta
      Oletko ajatellut että sinäkin olet joskus 60 ja minä suosittelen sitten sulle vanhainkotia
      Eikösulla ole yhtään millä ajattelet mitä kirjoittelet

      • Älä suotta tuomitse, ehkä hänellä on vain tosi paha olla. Herkkänahkainen ruikku pitää olla, jotta hänen kommentistaan loukkaantuu. Mikäli kommentoija ei osaa edes kunnolla kirjoittaa, niin tokkopa on tarpeellista häntä kovinkaan vakavissaan ottaa. Minäkin hänelle mielenkiinnosta vaan laitoin vastausta, että josko hän nyt jotain saisi räpellettyä takaisin. Tuskinpa sitä vastausta kuuluu, ellei nyt sitten vinkkejä sillä klassisella löylykauhalla leikkimiseen...


      • No niin, sieltähän se klassikko iski. Tällä kertaa suuren uroteon sai tehdä pikku ääölllk. Kauhailijoiden lippu liehuu taas ylväästi korkealla. Olen todella ylpeä sinusta. Toivottavasti tulet saamaan toiminnastasi suurta tunnustusta, sillä olethan sinä mahdottoman suuri sankari kauhalijoiden keskuudessa kun näin pian jo täräytit ja iskit nerokkuutesi hedelmät tiskiin. Erityismaininnan saat varmasti siitä, että et pidättäytynyt perinteissä vaan lisäsit tuon termin kurppa. Varsin nokkelaa ja omaperäistä. Hyvä, hyvä, hyvä ääölllk!

        Ei suinkaan, kunhan pelleilin. Ihan tosissaan ääölllk, vajaaksi jäi jälleen. Kerrohan nyt, että keitä nämä kurpat ovat? Viittaatko minuun ja kirjoittajaan kp49 vai näihin naisiin, joita alkuperäisen viestin kirjoittaja etsii vai kuinka?

        Ja edelleen. Kun kerran lähdetään sille kauhailulinjalle, niin sitten kerrotaan kunnolliset ohjeet. Millaista kauhaa tulisi käyttää, tarvitaanko liukastetta, ryhmässä vai yksin? Kaikkia tällaisia asioita voit miettiä ennen kuin kirjoitat seuraavan huikean julkaisusi ääölllk. Ihan tosissaan, yrittäisit edes. Toki ymmärrän, mikäli vajaaälyisyys tai kirjallisen kapasiteetin heikkous estää.

        PS: Voimia ja jaksamista, pikku ääölllk, jonain päivänä vielä koittaa sinunkin hetkesi. Usko itseesi ja jatka hyvää työtä. Kaikkea hyvää ja oikein ihanaa syksyä sinulle, sinä tällä kertaa sen surullisen räpeltäjän tittelin lunastanut pikku ääölllk!


    • söpölady

      Hei varmasti kultainen kp49!
      Milloin tavataan?
      Älä pahoita mieltäsi moukkien ininöistä:)

    • Moi onko sposti , kiinnostaa tutustua kiitos

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      101
      7443
    2. 80
      5028
    3. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      79
      4859
    4. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      132
      4258
    5. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      10
      3048
    6. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      52
      2689
    7. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      40
      2586
    8. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      50
      2237
    9. Törkeää toimintaa

      Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818
      Ylivieska
      10
      2211
    10. Suudeltiin unessa viime yönä

      Oltiin jossain rannalla jonkun avolava auton lavalla, jossa oli patja ja peitto. Uni päättyi, kun kömmit viereeni tähtit
      Ikävä
      21
      1840
    Aihe