Terve. Itellä on tuntunu jonkin aikaa tuolla silmän yläosassa roskia, oon aika varma et siel ois joitain roskia joka aamu kun herään niin tuntuu selvästi että olisi roskia. Mitä pitäs tehä? Pistäskö mennä vaan silmälääkärille?
Roskia silmässä (ehkä)
Makesx
3
134
Vastaukset
- Silimätputtoo
No jopas on vaiva voisko olla kuivat silmät? itel oli kuivat silmät ja tuntu ku ois silmät roskia täynnä mutta kannattaaha se käyvä lääkäris jos vaivaa
- makesx
Voisko johtuu siitä et mul ois ny silmät kuivat? Ite mietin et ku mul taipuu semmosii läpinäkyvii ripsii tonne silmää ni voisko ne kuivattaa niitä ja saada roskien tuntemuksen aikaan?
- näinarvelisin
Luultavasti vaivasi johtuu kuivista silmistäsi. "kokemusta on " .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437417
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543693Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu473556- 623308
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/523010- 513004
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342819Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302474IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1931871- 471551