Kyllä on älytöntä touhua taas murhainfossa, kun satuin katsastamaan sitä touhua. Birgitta Marlene on kadonnut, niin johan se onkin sama kuin vuosikymmenet sitten kadonnut Karin Birgitta. Perkele kun näillä ei ole mitään tekemistä toistensa kanssa, ei edes samaa nimeä.
Sattumalta olen tuntenut Silanderin jo lapsuudessa, eikä hän ollut mikään pirun Karin Birgitta. Pitäisi näillä palstoillakin joku järki olla.
Tyhmien ihmisten kokoontumisajot!
Palstan saisi lopettaa. Joku huru-ukkojen ja akkojen sekamelska.
Birgitta Silander
c8v8b8b8b
4
348
Vastaukset
- huruukkoakka
No jos olet tuntenut hänet lapsuudesta asti, kerropa jotain siitä. Missä asui, kävi koulua, missä sisko asuu, oliko millaisia miesjuttuja.
Oma kirjoituksesi kertoo aika paljon - b9b9b9b9b9
Ei meidän yksityisasiat kuulu sinulle.
- kadonneista
Hejacin kadonneissa on mielestäni ihan asiallinen Birgitta Silander -ketju.
- c9c9v9v9b9b9
vajakissa ei oo mitään asiallista. kuka jaksaa lueskella skoonen älyttömiä horinoita ja mullikan tavallaan tavallaan -lässytyksiä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1502019
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3241220Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.831028- 35898
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31839- 52819
- 75786
Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta20769Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos56719Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?44711