mistälöydän

Missä se surullisen kuuluisa SEO sijaitsee?
4176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kysy Esko Kyllöseltä ja niiltä , jotka kirjoittivat SEON wc:n mopinvarresta...

Äänestä
  • Siis eikö kukaan muu tiedä sijaintia,onko se vaan jonkun pääkopassa?

    Äänestä

  • käymääntullaan kirjoitti:

    Siis eikö kukaan muu tiedä sijaintia,onko se vaan jonkun pääkopassa?

    Hyrynsalmella se punainen helikopteri-baari viitostien risteyksessä. Se on SEO.

    Äänestä

Löytyy se SEO Hyrynsalmelta suht läheltää keskustaa, tarkkaa osoitetta en tiijä. Sen tiijän, että se helevetin Hirvonen on pilannu koko paikan, enkä siihen puljuun rahojani tuhlaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


käymääntullaan kirjoitti:

Missä se surullisen kuuluisa SEO sijaitsee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu