Kukakohan on tämä vanhalla viininpunaisella mersulla kaahaileva teinipoju? Voisi ajella autoteillä eikä kävelyteillä..
Kauriinmaan kaahari
Jarggo87
10546
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
sokkarin kulmalta löytää auton
Laittelet tänne viestejä kello 5.55 aamuyön tunteina mene nukkumaan äläkä täällä sekaannu toisten asioihin
Sokkarin kulmalla samat pöhlöt päivästä toiseen......ja autokalusto kun jonkun purkaamon pihasta pöllittyä.....ja naiset......missä ne???
Älä muuta virka.
Laakerivikaisilla ja muilla rotiskoilla nilkutellaan.
Piparista muuta nähty kun kuvia.
.....
Voitaisiinko keskustella siitä kenen mercedes-benz merkkinen auto on paras? Minulla on viininpunainen paholainen joka on varustettu alumiinivanteilla ja tehokkaalla 1.8l bensiini kisamoottorilla. On siinä yksi vika johonka haluaisin apua, se vika on semmoinen että kaasu hirttäytyy kiinni ja auto alkaa sladittamaan. Tulpanjohdoissa vikaa?
Mikähän olis sopiva autopelti/autokorjaamo sun mersedeksellesi turenkissa,ehdotuksia.....
turengin mersupojilla ei näytä pysyvän autot käsissä... ei myöskään kuulemma naiset. ja autot täynnä samaa sukupuolta olevia..en tiedä mitä muut ajattelevat mutta minusta tapaus vaikuttaa selvältä
Näinkö oikein....mustia miehiä mersussa....on siinä vaihdekepin nuppi kovilla....
Sehän on vellihousu!