Niin sellaista asiaa kyselen että onko tuossa kyseisessä hotellissa ns.itsepalvelupesulaa tai muuta vastaavaa.Olisi hyvä tietää kun on kahden lapsen kanssa lähdössä viikon kuluttua tuohon hotelliin että tietää kuinka paljon sitä vaatetavaraa varaa matkaan,pienemmällä määrällä pääsisi jos voi niitä välillä peseskellä.
Magawish
2
332
Vastaukset
- pyykkejä pestä..
Pyykinpesuainetta vaan mukaan ja voit pestä nyrkkipyykkiä. Ei aina tarvitse pesuakoneita olla!
Hei!
Hotellissa on pesula. Huoneissa on pesula pussit ja siivooja ottaa ne ja vie hotellin alueella sijaitsevaan pesulaan. Olimme 2002 joulun aikaan ja pesulapalvelun hinta oli mielestäni aika edullinen. Meillä oli liian vähän lämmintä vaatetta mukana ja jouduin niitä pesettämään. Joulun aikaan ainakin tarvitsi iltaisin lämmintä vaatetta, vaikka päivällä olikin bikinikeli.
Hotelli alue oli lasten kanssa mukava paikka. Kävimme Luxorissa ja meriretkellä molempia suosittelen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista937639- 1055522
- 2664738
- 494673
- 653392
- 502768
- 582457
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222408Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292372- 412244