Elikkä lennnot meksikoon ja menolennolla TUI:n boeing 767 ja paluulennolla Thomsonin Dreamliner.
Millaisia nuo Premium luokan istuimet / viihdepalvelut jne ovat verrattuna normaali economi luokkaan ja comfort luokkaan?
Onko paljon enemmän tilaa?
Jos joku löytäisi netin syövereistä kuvan noista penkeistä niin olis kiva, itse koitin etsiä mutta kuvahaulla vaihtoehtoja liian monta jotta olisi saanut käsityksen millaiset noissa ovat.
Osa sanoo että kannattaa maksaa ja osa sanoo että ei.. kommentteja
TUI ja Thomson premium luokista...
mkaskine
1
144
Vastaukset
- MuutaEnEnääKäytä
Kannattaa maksaa jo senkin vuoksi, että kaikki tarjoilu sisältyy hintaan. Saat kulutettua saman määrän rahaa ja enemmänkin normipuolella, kun tilaan noinkin pikällä lennolla ruoat, juomat, välipalat ja snacsit. Premiumissa kaikki sisältyy hintaan, sen kun painat vaan napista ja kutsut lentoemännän tuomaan vaikkapa drinksun ja shipistt kun alat katsomaan elokuvaa. Ja jos iskee makean nälkä, niin pyydä vaikka Toblerone tai kaksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.2611029- 428377
- 1275300
- 1443674
- 693588
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi353544- 333167
- 552549
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak352041- 281796