Sosionomi AMK pääsykoe

Millaisia hyviä ja huonoja puolia olette itsestänne kertoneet ja päässeet opiskelemaan:D Tietenkin totta pitää puhua, mutta mitä haetaan kysymyksellä, suklaan himo huonopuoli oli eräs vastannut:P
2107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sanoin että saan välillä hallitsemattomia raivokohtauksia, mutta ne menevät kyllä ohi kun lähden hetkeksi kävelemään. Sisään pääsin.

Äänestä
  • Kiitos vinkistä. Tuon aion minäkin ehdottomasti sanoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uumaukkunen123 kirjoitti:

Millaisia hyviä ja huonoja puolia olette itsestänne kertoneet ja päässeet opiskelemaan:D Tietenkin totta pitää puhua, mutta mitä haetaan kysymyksellä, suklaan himo huonopuoli oli eräs vastannut:P

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu