Tästä tunnistat laaduttoman automerkin

Mistä tunnistaa automerkin joka on heikkolaatuinen ja siksi vältettävä. Tietysti nokalla lötköttää VW isoilla kirjaimilla.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

juuri näin. myös erittäin vältettävä merkki on jossa on pesis räpylä keulamerkkinä, räpylä kuvastaa konehuoneesta lentäviä osia joilla räpylällä sitten voi ottaa kiinni.

Äänestä

Minulle se on se vessanpönttö logo. Yököttää.

Äänestä
  • Tämä Tojo palstan vuoskymmenen kesto Volsu provoilija kopioi aloitukset romuauto Volsun sivuilta laatumerkki Tojon sivuille. Harrastanut tätä vuosikausia. Katsos, kun hyvin valmistetusta merkistä, kuten Tojo on, vaikeata keksiä uskottavia Provoja, varsinkin kun on vähän yksinkertainen. Muu ei auta kuin kopioiminen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


täys-kupla kirjoitti:

Mistä tunnistaa automerkin joka on heikkolaatuinen ja siksi vältettävä. Tietysti nokalla lötköttää VW isoilla kirjaimilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu