Lahden Talot

Ei kannata muuttaa ainakaan sivummalle Lahden Taloihin. LT vuokraa asuntoja nuorille jätkille joilla ei vaki työtä tai äitien jäljiltä jäädään asumaan. Bassot soi jopa 3een tai yli ainakin Huipulla."herra"57
469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Meillä ainakin hiljainen talo

Äänestä

Moimoi

Äänestä

Just nii

Äänestä

Mitäs Jahtikadulle kuuluu nykyään? Mitä porukkaa, mikä meininki ja onko talot jo elämää nähneitä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muutajo kirjoitti:

Ei kannata muuttaa ainakaan sivummalle Lahden Taloihin. LT vuokraa asuntoja nuorille jätkille joilla ei vaki työtä tai äitien jäljiltä jäädään asumaan. Bassot soi jopa 3een tai yli ainakin Huipulla."herra"57

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu