Taksi Phuket Koh Lanta

Kuinkahan kauan matka vie, onko kokemusta? Entä hinta? 3 hlö menossa 19.12 iltapäivällä. Muita samaan suuntaan menossa silloin?
5262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Me ollaan menossa Ao Nangiin aikaisin aamulla 20.12. Hinta ja ajoaika kiinnostaisi...

Äänestä

Eikös se ois alunperinkin kannattanut lentää Phuketin sijaan Krabille, jos kerta Koh Lantalle aikoo suunnata?

1Äänestä

Jos lennot Phuketiin n.500€ ja Krabille n.1000€, niin neljän hengen perheeltä erotus 2000€. Kannattaa ehdottomasti valita lennot Phuketiin ;)

Äänestä

Tonnilla pääsee KBV jo busineksessa ja economy hinnat oli parhaimmillaan noin 400 euroa menopaluu. Kyseessä Qatar Airways.

Äänestä

Kun kyseessä on joulu ja uusi vuosi, niin hinnat on toiset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


2222244444 kirjoitti:

Kuinkahan kauan matka vie, onko kokemusta? Entä hinta? 3 hlö menossa 19.12 iltapäivällä. Muita samaan suuntaan menossa silloin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu