tarkastus ja tutkimus

lady1998

kun lähdin tänään 9 kouluun ja matikan tunnin alettua opettaja viittoi heti ensimmäisenä minulle että menisin heti terkalle koko päiväksi, sillä oli 8 luokkalaisten vuositarkastus.

Saavuttuani odotus aulaan niin melkein heti terkka aukaisi oven ja pyyti sisään ja alkuun hän kyseli vointini ja sitten aloitettiin verenpaine, pituus, paino, näkö, kuulo, ym.

Kun mittaukset oli tehty hän kehui että olen erittäin hyväkuntoinen 16 vuotias tyttö, mutta sitten terkka kertoi että tänä vuonna sinun ikäisille tytöille olisi tarkoitus tehdä noin 3-4 tuntia kestävä seksuaalinen tutkimus.

Mitäpä se minua haittaa olisihan ihan kiva kokea johon terkka vain hymyili noh sepä mukava saatkin näin alkuun riisua vaateet pois ja käydä gyneologiselle pöydälle maate, tottelin ja tein työtäkäskettyä terkka vain sanoi että hän näin alkuun parturoi karvoituksen vaginasi ympäriltä.

Karvat ajeltuaan terkka kertoi et nyt joudun kytkemään sinut kiinni tähän tuoliin mutta älä säikähdä kun lasken selkänojan lähes vaakaan, sitten hän sitoi reidet remmeillä kiinni sitten kädet ja lopuksi mahan ympäri, samalla kertoen et hän ottaa rinnoistani mitat ja lypsää niistä maito näytteitä jolloin hän nosti sivupöydälle erikoisen näköisen koneen josta lähti noin sentin paksu kirkas letku joka haarautui 2 ohkaiseen letkuun joiden päässä oli kartion muotoiset pienet imukupit joiden läpi voi nähdä ku maito heruu ulos, kun terkka desifioi nännini ja asetti imukupit rintoihin kiinni.

Sitten hän veti kumi hanskat käteensä ja maskin naamalleen sanoen et nyt kone käynnistetään ja yritä rentoutua jotta maito heruu helposti ulos, kun kone hurahti käyntiin tunsin kuinka imukupit imeytyivät nänneihin ja alkoivat ahnaasti imuuttaa tissejäni se ei aluksi tuntunut juuri miltään mutta koneen imu alkoi vähän kerrallaan tuntumaan kirvelyä ja pistelemään nännejä.

Mutta terkka rauhoitteli että ei sinulta oteta kuin 4 desiä ja pian onkin näyte säiliö täynnä, kun viimein laite sammui nännini olivat venyneet lähes 3 sentin mittaisiksi ja siitä seurasi hetken kysely miltä lypsykone tuntui.

Kun haastattelu oli tehty terkka sanoi kuvaavansa vaginan, hän otti teko peniksen näköisen kameran ja alkoi survoa sitä vaginaan hän liikutteli sitä noin 10 minsaa ja veti sen sitte ulos todeten vaginan olevan kunnossa.

Mutta seuraavaksi olisi vuorossa pillu mehun lypsäminen jolloin tulet saamaan useita kymmeniä orgasmeja joten haluanko nauttia niistä vai annetaanko unikaasua, halusin kuitenkin nähdä kuinka mehuni pumpataan mut jos se alkaa olla kivuliasta haluan unikaasua, se sopi terkalle hyvin.

Joten hän otti hyllystä semmoisen vagina pumppua muistuttavan imukoneen hän pisti koneen sivu pöydälle ja esitteli imukupin, se liimataan liukenevalla liimalla häpy kummun ympärille ja se muistuttaa hyvin paljon lehmän lypsykonetta sillä siinä on eräänlainen tykytys toiminto.

Kun imukuppi oli liimattu alettiin liimaamaan elektrodeja sisäreisiin ja häpykummun päälle, myös rintoihin liimattiin muutama elektrodi joiden johdot kytkettiin pöydällä olevaan laitteeseen ja sitten se alkoi.

Tuntui ihmeelliseltä mutta hyvin kiihoittavalta kun tunsin imutimen saavan vaginani sykkimään kun tunsin nautinnon alkavan kasvamaan hetken kuluttua sain valtavan sähkö shokin ja sain orgasmin, tunsin kun mehut lähtivät liikkeelle ja lypsykone imi kaiken talteen.

Näin tutoistui yhä uudelleen ja uudelleen kunnes tunsin orgasmin käyvän tuskallisiksi parkaisin terkalle että haluan sitä kaasua jolloin hän sammutti lypsykoneen ja tuli luokseni kaasukärryn kanssa ja otti sellaisen turkoosin läpikuultavan kaasumaskin aukaisi hanan ja asetti maskin kasvoilleni, terkka rauhoitteli ja käski vetää pari kertaa syvään henkeä niin uni alkaa tulla.

Kun vetelin pari kertaa niin ekalla alkoi sumentaa ja tokalla huippas mutta sitte kaik sammu, en tiedä kuinka kauvan olin nukkunut mutta herätessäni olin edelleen samassa tuolissa sidottuna ja peiteltynä ja terkka istui vierelläni kirjaten jotain kansioonsa, kun hän huomasi minun heränneen.

Hän kääntyi minuun päin kysyen mikä on vointini jatketaanko tutkimusta vai kirjaanko uuden ajan, vastasin vain ettei mikään paikka ole kipeä ainoastaan vagina on inhoittavan kuivan tuntoinen ja terkkari ymmärsi sen kun hän kuulema on itsekkin käyttänyt kyseistä lypsykonetta omaan vaginaansa.

Sitten terkka nosti peiton pois ja vetäs uudet hanskat ja maskin päälleen ja otti sivupöydältä dildon jonka hän voiteli vaginan kosteus voiteella ja sen jälkeen ruutasi hiukan myös vaginan sisuksiin sitä ja alkoi työnnellä dildoa sisään ja ulos liikkeellä.

Mutta kun huomasi minun kiihoittuvan veti hän dildon ulos todeten että hänen osuus tässä hommassa olikin tässä seuraavat hommat hoitaa kin asiaan erikoistuneen 2 hoitajaa. Jatkuu

0

2980

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Olit niin lähellä

        Taas söpis olit siinä ihan käden etäisyydellä❤️ Jos sinä ja minä olisimme olleet kahden, olisin hypännyt sun kaulaan. Sa
        Ikävä
        65
        3289
      2. Vaskikello osaa asiakaspalvelun

        Uskaltaako vaskikellolla asioida enää vai tuleeko turpaan, jos sinne menee? Täytyypä jatkossa hoitaa kaikki asiointi abc
        Pyhäjärvi
        68
        2208
      3. Kun me näemme taas

        Siihen on viikkoja, korkeintaan kuukausia. Jännite välillemme vetää meidät ennemmin tai myöhemmin toistemme läheisyyteen
        Ikävä
        17
        2000
      4. Elokapinan mielenosoitussarja alkaa

        Varma kesän merkki on, kun planeetastamme huolestuneet ihmiset alkavat pitää tilaisuuksia muistuttaakseen ihmisiä siitä,
        Maailman menoa
        424
        1870
      5. Eipäs sitten ryypätä kesälomalla

        Työnantaja voi antaa potkut, vaikka olisi ryypännyt 2-4 viikkoa sitten. Vaikka olenkin raivoraitis, niin en kannata tuo
        Maailman menoa
        159
        1661
      6. Oletko mielikuvasi kaivatusta muuttunut

        Lähiaikoina? Jos, mihin suuntaan? Miten ja miksi?
        Ikävä
        108
        1136
      7. Pysyä yhdessä vai ei

        En tiedä, ollaan asuttu samassa asunnossa kohta joku 5 vuotta. Olisi sanomista vähän kaikesta mutta eniten itseä ottaa p
        Parisuhde
        83
        1083
      8. Marinin hallitus onnistui työllisyystoimissa

        https://www.kauppalehti.fi/uutiset/marinin-hallitus-saavutti-tavoitteensa-merkittava-onnistuminen-tyollisyydessa-tuore-m
        Maailman menoa
        236
        1035
      9. Tänään oli

        Noiiiiin 🤏 vähällä ettei tapahtunut jotain mieletöntä. Valitettavasti olosuhteet esti. Odota hetki vielä 😘
        Ikävä
        33
        897
      10. En halua sua enää

        joten ihan turhaan tulet "esiintymään" mun näkö- ja kuulopiiriin. Ärsyttää vain kun omat tekemiset häiriintyy, kun en ha
        Ikävä
        37
        738
      Aihe