tarkastus ja tutkimus

lady1998

kun lähdin tänään 9 kouluun ja matikan tunnin alettua opettaja viittoi heti ensimmäisenä minulle että menisin heti terkalle koko päiväksi, sillä oli 8 luokkalaisten vuositarkastus.

Saavuttuani odotus aulaan niin melkein heti terkka aukaisi oven ja pyyti sisään ja alkuun hän kyseli vointini ja sitten aloitettiin verenpaine, pituus, paino, näkö, kuulo, ym.

Kun mittaukset oli tehty hän kehui että olen erittäin hyväkuntoinen 16 vuotias tyttö, mutta sitten terkka kertoi että tänä vuonna sinun ikäisille tytöille olisi tarkoitus tehdä noin 3-4 tuntia kestävä seksuaalinen tutkimus.

Mitäpä se minua haittaa olisihan ihan kiva kokea johon terkka vain hymyili noh sepä mukava saatkin näin alkuun riisua vaateet pois ja käydä gyneologiselle pöydälle maate, tottelin ja tein työtäkäskettyä terkka vain sanoi että hän näin alkuun parturoi karvoituksen vaginasi ympäriltä.

Karvat ajeltuaan terkka kertoi et nyt joudun kytkemään sinut kiinni tähän tuoliin mutta älä säikähdä kun lasken selkänojan lähes vaakaan, sitten hän sitoi reidet remmeillä kiinni sitten kädet ja lopuksi mahan ympäri, samalla kertoen et hän ottaa rinnoistani mitat ja lypsää niistä maito näytteitä jolloin hän nosti sivupöydälle erikoisen näköisen koneen josta lähti noin sentin paksu kirkas letku joka haarautui 2 ohkaiseen letkuun joiden päässä oli kartion muotoiset pienet imukupit joiden läpi voi nähdä ku maito heruu ulos, kun terkka desifioi nännini ja asetti imukupit rintoihin kiinni.

Sitten hän veti kumi hanskat käteensä ja maskin naamalleen sanoen et nyt kone käynnistetään ja yritä rentoutua jotta maito heruu helposti ulos, kun kone hurahti käyntiin tunsin kuinka imukupit imeytyivät nänneihin ja alkoivat ahnaasti imuuttaa tissejäni se ei aluksi tuntunut juuri miltään mutta koneen imu alkoi vähän kerrallaan tuntumaan kirvelyä ja pistelemään nännejä.

Mutta terkka rauhoitteli että ei sinulta oteta kuin 4 desiä ja pian onkin näyte säiliö täynnä, kun viimein laite sammui nännini olivat venyneet lähes 3 sentin mittaisiksi ja siitä seurasi hetken kysely miltä lypsykone tuntui.

Kun haastattelu oli tehty terkka sanoi kuvaavansa vaginan, hän otti teko peniksen näköisen kameran ja alkoi survoa sitä vaginaan hän liikutteli sitä noin 10 minsaa ja veti sen sitte ulos todeten vaginan olevan kunnossa.

Mutta seuraavaksi olisi vuorossa pillu mehun lypsäminen jolloin tulet saamaan useita kymmeniä orgasmeja joten haluanko nauttia niistä vai annetaanko unikaasua, halusin kuitenkin nähdä kuinka mehuni pumpataan mut jos se alkaa olla kivuliasta haluan unikaasua, se sopi terkalle hyvin.

Joten hän otti hyllystä semmoisen vagina pumppua muistuttavan imukoneen hän pisti koneen sivu pöydälle ja esitteli imukupin, se liimataan liukenevalla liimalla häpy kummun ympärille ja se muistuttaa hyvin paljon lehmän lypsykonetta sillä siinä on eräänlainen tykytys toiminto.

Kun imukuppi oli liimattu alettiin liimaamaan elektrodeja sisäreisiin ja häpykummun päälle, myös rintoihin liimattiin muutama elektrodi joiden johdot kytkettiin pöydällä olevaan laitteeseen ja sitten se alkoi.

Tuntui ihmeelliseltä mutta hyvin kiihoittavalta kun tunsin imutimen saavan vaginani sykkimään kun tunsin nautinnon alkavan kasvamaan hetken kuluttua sain valtavan sähkö shokin ja sain orgasmin, tunsin kun mehut lähtivät liikkeelle ja lypsykone imi kaiken talteen.

Näin tutoistui yhä uudelleen ja uudelleen kunnes tunsin orgasmin käyvän tuskallisiksi parkaisin terkalle että haluan sitä kaasua jolloin hän sammutti lypsykoneen ja tuli luokseni kaasukärryn kanssa ja otti sellaisen turkoosin läpikuultavan kaasumaskin aukaisi hanan ja asetti maskin kasvoilleni, terkka rauhoitteli ja käski vetää pari kertaa syvään henkeä niin uni alkaa tulla.

Kun vetelin pari kertaa niin ekalla alkoi sumentaa ja tokalla huippas mutta sitte kaik sammu, en tiedä kuinka kauvan olin nukkunut mutta herätessäni olin edelleen samassa tuolissa sidottuna ja peiteltynä ja terkka istui vierelläni kirjaten jotain kansioonsa, kun hän huomasi minun heränneen.

Hän kääntyi minuun päin kysyen mikä on vointini jatketaanko tutkimusta vai kirjaanko uuden ajan, vastasin vain ettei mikään paikka ole kipeä ainoastaan vagina on inhoittavan kuivan tuntoinen ja terkkari ymmärsi sen kun hän kuulema on itsekkin käyttänyt kyseistä lypsykonetta omaan vaginaansa.

Sitten terkka nosti peiton pois ja vetäs uudet hanskat ja maskin päälleen ja otti sivupöydältä dildon jonka hän voiteli vaginan kosteus voiteella ja sen jälkeen ruutasi hiukan myös vaginan sisuksiin sitä ja alkoi työnnellä dildoa sisään ja ulos liikkeellä.

Mutta kun huomasi minun kiihoittuvan veti hän dildon ulos todeten että hänen osuus tässä hommassa olikin tässä seuraavat hommat hoitaa kin asiaan erikoistuneen 2 hoitajaa. Jatkuu

0

3415

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

        Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
        Maailman menoa
        183
        6513
      2. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

        SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
        Maailman menoa
        93
        5422
      3. Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?

        Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost
        Maailman menoa
        17
        3772
      4. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

        https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
        Maailman menoa
        123
        3397
      5. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

        sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
        Maailman menoa
        227
        3223
      6. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

        Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
        Maailman menoa
        83
        2381
      7. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

        Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
        Maailman menoa
        1
        2108
      8. Sinä et halunnut sitoutua

        Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne
        Ikävä
        19
        1716
      9. Persut pettävät ja valehtelevat aina

        Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val
        Maailman menoa
        46
        1701
      10. Läppärit kahviloissa

        Aika omituista nykyään, että mennään ”trendikkäästi” tekemään lämppärillä töitä kahviloihin ja viedään moneksi tunniksi
        Kahvilat
        44
        1399
      Aihe