älkää nolatko itseänne täällä, jokainen puhuja on palturinpuhuja kun lukee näitä juttuja. Ostakaa moottoripyörä, itseäni ei nuo 50cc nuhapumput jaksa kiinnostaa.
lapset hei...
pv50cc "tool"
7586
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
myöhemmin kevarilla sit mp:llä ja autolla.
Mitä tarkoitat? Koeta selvittää nyt mitä ajat takaa. Tähän mennessä olen saanut sinusta tyhmän trollin kuvan.
ps.Foorumin mukaisia koneista puhutaan .
Mulla on viisi vanhaa mopoa ja etsin parasta aikaa kotimaista Vasamaa nelitahtikoneella.
Mopojen entisöinti on aika suosittu harrastus.
sitten kevari, autoa en ole hankkinut, enkä hanki. Nyt on mopoja ja kevareita, tykkään ajella ja olen 34v.
että nuoret eivät pääse mihinkään ainakaan maalla tai muualla syrjässä millä pääsis käymään jossain. se on hyvä kulkuväline! vaikkei niin kovaa kulekkaan. ja saahan sen viritettyä vaikka onkin laitonta. ite en oo virittämisen kannalla.
aika moni mopoilija varmaan hankkiikin moottoripyörän ja/tai kevarin kun tulee siihen ikään.
hankkia kevaria, eikä siinä ole mitään järkeäkään jos haluaa ajella lähikonnuilla ja mopoa moni hyödyntää lähipaikkojen asiointiin.
onha se niinkin... mutta en nyt kyllä tarkottanu että kaikki haluis. mopo on kyllä kätevä kulkuväline kulkee pieniä matkoja. =)