Viimeisin päivitys muutti näytön nykiväksi,teksti on suurempaa ja näyttö liikkuu enemmän. Mainokset tunkee esiin sivuilta. Näyttö on nyt kapeampi kuin puhelimeen tarkoitettu ja koska käytän laitetta vain vaakatasossa,temppuilu on todella häiritsevää.Tabletti on uusi 2016 Samsung 10" android 6. Kirjoitusvirheitä tulee nyt helposti ja joskus juuttuu hitaaksi.
Samoin tämä s24 eväste tiedote,harmaa nauha tukkii esiin näppäimistön yläpuolella häiritsevästi. Näytön kiinnitys juttua en nyt löydä,en ole käyttänyt. Zoom on käytössä.
Crome alkoi temppuilla
Samsgtökkiieniten
1
113
Vastaukset
- Selityslöytyi
Suuri Palvelun estohyökkäys ollut käynnissä tänään. Usassa haitannut ja Englannissa.Joillekkin sivustoille ei ole päässyttänä iltana esim. Twitter.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t917415- 373947
- 453500
- 2332723
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402642- 402443
- 1292369
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292259Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna202178- 451942