Yli kaksikymmentä vuotta yhteiseloa, lapsia, talo, kesämökki jne. Toisin sanoen kaikkea mitä elämältä voi odottaa. Olemme yli 50-vuotiaita ja kaksin elelemme pienessä etelänsuomalaisessa kaupungissa. Lapset ovat aikaa sitten lähteneet omille teilleen ja ovatpa muistaneet meitä myös lapsenlapsilla.
Seksielämä on ollut varmaan normaalia, kerran kaksi viikossa jne. Itse matkustelen töiden takia ja vaimoni joutuu usein olemaan yksin. Hänellä on pieni yritys, joten hän voi ohjelmoida päivänsä haluamallaan tavalla.
Poikkeamme toisistamme lähinnä seksifantasioiden puolesta. Vaimoni haluaa seksiltä ainoastaan perinteisiä asioita ilman minkäänlaisia extroja. Itse taas haluaisin nähdä vaimoni vieraan pantavana. Aiheesta on keskusteltu ja olen yrittänyt ehdottaa kolmatta pyörää, mutta ei niin ei. Olin jo luopumassa toivosta kun kerran sain omasta mielestäni hienon idean miten saan vaimoni vieraisiin.
Tästä on kulunut n. pari vuotta kun työmatkallani keksin miten vaimo saadaan naimaan vierasta. Soitin eräälle kaukaiselle tuttava kaverille jonka tiesin kovaksi panomieheksi, Seppo
Helsingistä. Naimisissa, mutta kävi vieraissa koko ajan ja kuolasi aina naisten perään.
Sovin Sepon kanssa tapaamisen erääksi illaksi Helsinkiin ja niinhän me sitten tavattiin ja juteltiin niitä näitä. Sain lopulta kerrottua Sepolle tapaamisemme syyn ja tiedustelin olisiko hän halukas yrittämään vaimoani. Seppo ei ollut koskaan tavannut vaimoani, joten näytin kuvia hänestä; tumma lyhyehkö tukka, 54 v, 167/ 64, rintava, hyvännäköinen jne. Kuvat nähtyään Seppo kysyi lähteekö samoin tien eli hän suostui välittömästi.
Ajatus oli, että Seppo esiintyy turva-alan miehenä, joka tekee turvajärjestelmäratkaisuja kotitalouksille. Todellisuudessa Seppo toimi turvallisuusalalla. Sovittiin, että hän tulee kertomaan aiheesta meille niin, että soittaa vaimolleni illalla jolloin olen kotona ja sopii esittelyajan.
Seuraavaksi hän tekee kotikäynnin niin että myös minä olen paikalla ja kartoittaa turvatarpeemme. Samalla hän ottaa vaimoni yhteystiedot ylös ja kertoo, että heidän firmalla on alueella kampanja, jossa arvotaan yksi yhden hengen laivaristeily viikonloppu.
Näin meneteltiin. Kun Seppo oli meillä pyrki hän flirttailemaan vaimoni kanssa aina kun oli mahdollista. Vaimoni ei ainakaan tuolloin flirttiin ruvennut vaan oli hyvin asiallinen. Kilpailusta hän kyseli, että miksi ainoastaan yhden hengen matka. Seppo kertoi, että he voivat ottaa matkalle ainoastaan yhden henkilön per asumislähiö. Tosin mikäli haluaa lähteä aviopuolison kanssa niin se on mahdollista ja aviopuoliso saa 50 % alennusta hinnasta.
Sepon lähdettyä vaimoni sanoi, että olipas miellyttävä mies. Kysyin haluatko voittaa matkan ja mennä kenties hänen kanssaan laivalle. Vaimoni nauroi ja sanoi ettei hän voita ja jos voittaa niin Sinä tulet mukaan.
Viestitin vaimoni kiinnostuksen seuraavana päivänä Sepolle ja sovimme, että kolmen viikon päästä viikonloppuna vaimoni lähtee palkintomatkalle kahdestaan Sepon kanssa. Minä tietysti lupasin maksaa matkat ja matkakulut vaimoni tietämättä.
Viikko tapaamisesta vaimoni kertoi töistä palattuani, että turvakaveri oli soittanut ja ilmoittanut, että vaimoni on voittanut laivaristeily-palkinnon. Hän sanoi, että matka on kahden viikon päästä joten Sinä saat lähteä mukaan. Vastasin, että mennään vaan.
Vaimoni vahvisti sitovasti Sepolle seuraavana päivänä matkan ja ilmoitti myös minut mukaan.
Lähtöviikon torstaina ilmoitin vaimolleni, että joudun yllättäen työmatkalle Brysseliin ja tulen takaisin vasta sunnuntaina. Vaimoni suuttui silmittömästi ja huusi, että hän aina joutuu perumaan kaikki kun minun työt aina sotkevat myös hänenkin menonsa. Sanoin, että mene vaan yksin, Sinähän sen matkan voitit. Hän ei halunnut lähteä ja soitti Sepolle peruutuksen, mutta Seppo suulaana puhujana sai vaimoni kuitenkin lupautumaan matkalle. Tosin vaimo ei vaikuttanut kovin innokkaalta. Hän kertoi minulle, että ei hän iljennyt kieltäytyä kun olivat kuulemma kaikki valmistelut tehneet ja kun hän oli ennättänyt sitovan ilmoituksen jo tekemään. Todellisuudessa itse en matkoille lähtenyt vaan ajoin Helsinkiin Sepon luokse yöksi ja hioimme suunnitelmaa.
Perjantai iltapäivä koitti ja itselläni kihelmöi jo vatsan pohjassa mitä tuleman piti. Ajattelin koko ajan mitä risteilyllä touhutaan.
Sovimme Sepon kanssa, että hän kertoo minulle yksityiskohtaisesti tapahtumat mitä laivalla tapahtui ja Seppohan kertoi seuraavanlaisesti.
Hän odotteli vaimoani lähtöaulassa kuten oli sovittu. Vaimoni oli lopulta tullut. Hän oli ollut hyvin varauksellinen ja kysellyt missä muut ”voittajat” olivat. Seppo oli kertonut, että muut ovat jossakin lähtöaulassa sillä kokoontuminen oli myöhemmin laivan baarissa....
Lue koko tarina täältä:
http://pornotarinat.rulaa.com/vieraissa/vaimo-antautui-isolle-kullille/
Vaimo antautui isolle kullille
10
15877
Vastaukset
- laitavaihtoon
Vaimos on aika lutka
- lutkalover
Just niinku pitääkin
- toskii
Tosi kiihottavaa luettavaa
- jarppine
Olitko kateellinen isosta mulkusta?
- lastilasse
Tälle lensi lastit
- kiittikovasti
Kiva kun kerroit
- jvuuissii------
Tottakai naiset ovat ison mulkun perään. Kiihoottavaa ajatella miehenäkin.
- hotero
Ei kuulosta kovinkaan heterolta
- Lukisinjaykon
Ei toimi linkki .
- Anonyymi
Vaimon kannsa hotellissa, kaikki oli sovittu vaimo lähti huoneeseen 212 odottelin tosi pitkään.
Vaimo tuli sanoi oli enemmän kuin tovoin, se oli iso et kertonut että on musta katsoin ihmeissään musta kysyin oliko hyvä hyppäsi laulaan oli oli ihana.
Vaimo kertoi että oli ihan kiva osasi suomea hyväili nätisti riisuin kun näin kalun pelotti nuoli pitkään enää en välittänyt halusin niin kovasti ensimmäimen painallus tuntui odotti ja kysyi onko hyvä odottelin sitten olin muissa maailmoissa huusi na ja halusin tunsin miten työntyi se kalun pää oli iso se meni ja meni olin heti narttu annoin halukkaana tulin en muista monestikko varmaan koko ajan kun istuttiin sen kalu nousi taas halusi takaa ja annoin oli kuin oksa sille kalu ohjasi meitä kiljuin varmaan hulluna kun tuli taas olin väsynyt ja kipeä olen nytkin kiitos iskä ei enää semmoista liian iso. Vaimo nukahti viereen, soitin kaverille sanoi tuli muuta eteen oletko tyytyväinen , en minä vaimo on.
Aamulla vaimo sanoi ei enää mutta ,itä sinulle, odottelen sitä nyt
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353