kuorma-autot suojelemaan liikenettä

minultatäystuki

Häiriökäytöksinen henkilöautoilija, tulee poistaa vaaraa aiheuttamasta liikenteestä.

5

120

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • daffilla

      Pöhkö junttiko olet, meinaatko kiilata ojaan?

    • minultatäystuki

      Niin kauan, kun minä käskytän valtavaa soramoduulia, niin henkilö auto möllit tekee juuri niin, kuin minä käsken. Toisin sanoen, möllit syö mun kädestä, heh.

      • tukea.ei.tipu

        Tiedätkös puukenkämölli, henkilöautoissa on aina arvokkaampi lasti kuin sinun "laina-auton" lastina.
        Sen minkä puukenkien sovittamiselta ennätät niin voit opetella kirjoittamaan.


    • käskyttää

      Naurettavaa, joku käskyttää rumaa romukasaa. Sää mitään käskytä. Nuija kuski räplää vaihteen päälle ja painaa kaasua. Se mitään käskytystä ole. Varmaan käskytät pökälettäkin puuseessä. Käskytät television päälle, käskytät kahvin kuppiin. Kukaan ei sun kädestä syö, älä unta nää.

    • Rekkaääliö

      Näitä piripää urpoja on näitten rohjojen puikoissa liikaa luonne ja huumeogelmaiset saavat kortin liian helposti.tosin noilla liksoilla tulee väkisinkin luonnevikaiseksi ajan mittaan.kotona ulvoo rahaa 8 vesipäätä ja hullu muija ja jäbä tienaa 12€tunti niin kyllä sitä pitää ymmärtää mikä miestä ahdistaa.silloin on lupa tehdä mitä tahansa,vaikka ajaa toisten yli!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      444
      8148
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      114
      5628
    3. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      115
      4674
    4. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      202
      4531
    5. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      33
      4478
    6. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      52
      3977
    7. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      160
      3873
    8. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      77
      3747
    9. Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto

      Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava
      Maailman menoa
      42
      3679
    10. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      85
      3491
    Aihe