Hylkiikö leidpoit pallomahaa?

Lähteekö leidarit pallomahan matkaan myös?
7167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Rahalla lähtee mikä huora tai leidipoi mukaan, mahalla ei väliä.
Siksi Pattaya onkin maailman paskaviemäri jonne pallomahat ja muut epäonnistujat vaeltaa.

Äänestä
  • Jos kirjoittamasi olisi totta, Amalia vaeltaisi Pattayalle.

    Äänestä

  • Onkopoika ehti taas itse ensimmäisenä vastaamaan omaan avaukseensa. Rahalla lähtee huorat ja leidipoit ja homot mukaan. Itse menen työkiireiden vuoksi vasta Joulukuussa seuraavalle reissulle, palasin juuri Elokuussa 2kk reissulta. Rahalla oon joutunu maksamaan täällä Suomessakin jo pari kertaa, että oon saanu kakata suuhun. Samaa touhua täälläkin on, Thaikuissa se on kohtuu hintaista Täällä joutuu maksamaan vähän enemmän. Äitis oli ihan tohkeissaan kun annoin kakka tippiä 20e

    Äänestä

  • teen-niin-jos-haluan kirjoitti:

    Onkopoika ehti taas itse ensimmäisenä vastaamaan omaan avaukseensa. Rahalla lähtee huorat ja leidipoit ja homot mukaan. Itse menen työkiireiden vuoksi vasta Joulukuussa seuraavalle reissulle, palasin juuri Elokuussa 2kk reissulta. Rahalla oon joutunu maksamaan täällä Suomessakin jo pari kertaa, että oon saanu kakata suuhun. Samaa touhua täälläkin on, Thaikuissa se on kohtuu hintaista Täällä joutuu maksamaan vähän enemmän. Äitis oli ihan tohkeissaan kun annoin kakka tippiä 20e

    " Rahalla oon joutunu maksamaan täällä Suomessakin jo pari kertaa, että oon saanu kakata suuhun. "

    Kerro lisää ilmeisen oudosta äitisuhteestasi ;)

    Äänestä

Kyselen hieman toisten kokemuksia, koska itse joudun maksamaan maltaita saadakseni edes vanhan ja rupsahtaneen leidarin mukaani. Leidari joutuu hanskojen kanssa kaivamaan nysäni esiin. Saan siitä tyydytykseni, koska muuhun minusta ei enää ole.

Äänestä
  • Aika hyvä Pattayan menon kuvaus Jorilla. Hyi saatana mitä ukkoja.

    Äänestä

  • Pattayajeejee kirjoitti:

    Aika hyvä Pattayan menon kuvaus Jorilla. Hyi saatana mitä ukkoja.

    Sanos muuta!!1!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


PallomahaJori kirjoitti:

Lähteekö leidarit pallomahan matkaan myös?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu