Voiko joku netti-selain sulkea internetyhteyden, jos selaimelle on asennettu mainosten esto-ohjelma (esim. Adblock Plus)?
Mitä-hel.....
4
368
Vastaukset
- mitäpäsemullekuuluu
Ei pitäis nettiselaimilla tuollaisia oikeuksia olla, mutta toisaalta Windowsissa on kaikki mahdollista. Paitsi toimivuus.
- äläsekaannu
Noo. Eihan se sinulle tietenkään mitään kuulu, siksipä voit kyllä olla vastaamattakin asioihin, jota eivät sinulle kuulu.
- Winhihidohhiwshihhahahoh
äläsekaannu kirjoitti:
Noo. Eihan se sinulle tietenkään mitään kuulu, siksipä voit kyllä olla vastaamattakin asioihin, jota eivät sinulle kuulu.
Tyhmää sotkea nimimerkki vastaukseen
- Komntit_sallittuja
Antakaa hyvät ihmiset noiden linuxhihhuleiden sekaantua... muuten saavat raumoja jos eivät saa komentiaan näkyviin. Jo nimimerkit usein paljastaa kirjoittajan taustaj ja heidän kommenttejaan on turha lukea pitemmälle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimedia: Räsänen vei Lindtmanilta pääministerin paikan
Lisäksi suomalaiset ovat innostuneet tuhlaaman, koska kuluttavat inflaation verran enemmän rahaa. Eikö porvarimedialla702964Ruotsi laskee jälleen bensaveroa, Riikka irvailee tumput suorana
Euron bensa oli persujen vaalilupaus, mutta kohta alkaa olla kolmosella alkavia litrahintoja. Meanwhile in Sverige: "612558SE TAPAHTUI - Pekka Aittakumpu: Avioero
Perussuomalaisten kansanedusta Pekka Aittakumpu käy parhaillaan avioero prosessia. Aittakumpu on siviiliammatiltaan past1062240Anita ei saanut Heikkiä pihalle
Kemijärven kaupunginvaltuusto ei tehnyt tietoisesti laitonta päätöstä. Heikki johtaa kaupunginhallitusta yhäkin.851405Martina Aitolehden rinnalla nähty Matias Petäistö yllättää - Uusi aluevaltaus TV:ssä!
Matias Petäistö on tuttu Erikoisjoukot-realityn tiukkana kouluttajana. Hän on myös tuttu näky Martina Aitolehden parina,341256Emotionalisuuden puute.
Joillain ihmisillä ei vain ole sitä "jotain". Heille kaikki täytyisi "vääntää" rautalangasta. Mutta heistä ei vaan o185940Drone-epäily Uudellamaalla
Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html86911Sait mut mies heikoksi
Yllätti tämä asia nyt kyllä. Olet ollut mielessä koko ajan. Ei riitä pelkkä kevät nyt syyksi. Veit jalat alta. Pannaan m83883Sofia Belorf esittelee Dubain kotinsa
Lääniä on kattohuoneistossa. https://www.is.fi/tv-ja-elokuvat/art-2000011999877.html143805Ei ole vaikea päättää kumpi
Hän on vaimomateriaalia. Sinä olet vain tuollainen pieni kiusankappale.. Revi siitä.52746