Olen ollut nyt jonkun aikaa innostunut airsoftaamisesta ja nyt päätin tulla kysymään että olisiko tämä hyvä ase.
http://m.tradesoft.fi/product/2130/softaajan-aloituspaketti-gg-cm16-carbine-erikoistarjous
Olisiko tämä hyvä aloitusase airsoftiin?
Aloittelijaaa
1
215
Vastaukset 1
- NavySeal
No enpä tiedä, kylähän tuolla pelata pystyy, mutta kannattaa hankkia joku kunnon punapistetähtäin, koska ton raudat on aika hirveet.
Sitte ois hyvä olla myös tarkkuuspiippu, titaani rattaat, uus jousi, uus akku, uus mäntä ja suutin, äänenvaimennin, uus metalli runko, uus ulkopiippu, uus tukki, ris-kiskot, back-up tähtäimet, slingi(hihna), laaser tähtäin, etukahva, lamppu, uus hoppi-kammio, ja grippi.
Sitte alkaa toimia.
Mukaan myös kunnon gear tietysti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 392321
- 59784
- 41741
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne81577Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää190542T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin7529- 62522
- 45520
Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k16514- 42510