Bemarin bensa E39 laatikko ujeltaa

Tuommoista meteliä pukkaa steptronikista, ainoastaan ykkösellä ujeltaa. Muuten toimii hienosti. 220tkm ajettu ja joku mennyt vaihtamaan öljy ja suodattimen 170tkm ajettuna.

https://www.youtube.com/watch?v=acZ-nzoUaa0

Pitäisköhän tuolle tehdä jotain?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kovaa ajoa tai kallista loota remonttia on vaihtoehdot! Olis kannattanu ajella myös sillä ykkösel, silloin tällöin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bmwjatke kirjoitti:

Tuommoista meteliä pukkaa steptronikista, ainoastaan ykkösellä ujeltaa. Muuten toimii hienosti. 220tkm ajettu ja joku mennyt vaihtamaan öljy ja suodattimen 170tkm ajettuna.

https://www.youtube.com/watch?v=acZ-nzoUaa0

Pitäisköhän tuolle tehdä jotain?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu