Kiva kun meillä täällä Lahdessa on oma labyrintti

Muuttuva labyrintti. Kävin taas pitkästä aikaa keskustassa lenkillä ja taas sai katsoa mistä sitä pujottelee. Eipä käy tylsäksi.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Erityisen hauskaa varmaan rollaattorin kanssa.

Äänestä

Nimenomaan, kokemusta on. Haluaisin kaikki heti valmiina. Ei tarvitsisi pujotella.

Äänestä

Keskustassa lenkillä? Kaikenlaisia urpoja sitä vapaana liikkuukin...

Äänestä

Aivan. Kaikki pitäisi olla sekunnissa valmiina ilman mitään häiriöitä. Se kun vaan ei onnistu ilman työmaita.

Äänestä

Aika valmiina se Aleksi oli ennen tämän mylläyksen aloittamista,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lenkilläjännää kirjoitti:

Muuttuva labyrintti. Kävin taas pitkästä aikaa keskustassa lenkillä ja taas sai katsoa mistä sitä pujottelee. Eipä käy tylsäksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu